Skip to content

Mūsų plaukikų sėkmingi startai

MI informacija

Kol šį savaitgalį mūsų baseine vykusiame plaukimo maratone Grigorij Pavkin plaukė vieną kilometrą po kito, ir nuplaukęs 55 km pagerino paros plaukimo rekordą, kiti mūsų plaukikai sėkmingai rungtyniavo varžybose Utenoje ir Tartu (Estija).

Erikas Kapočius buvo pripažintas geriausiu „Olimpiečių taurės“ varžybų plaukiku. Mūsų jaunasis sportininkas Utenoje pagerino 100 m kompleksinio plaukimo bei 50 m krūtine rungčių šių varžybų rekordus. Erikas buvo apdovanotas taure bei 100 Lt piniginiu prizu. Kitas mūsų plaukikas Ruslan Pavkin iškovojo bronzos medalį 50 m laisvu stiliumi rungtyje.

Dovilė Mikoliūnaitė
Su medaliais ir piniginiais prizais iš Tartu vykusių tarptautinių plaukimo varžybų grįžo ir geriausia mūsų plaukikė Dovilė Mikoliūnaitė. Ji laimėjo 50 ir 100 m krūtine rungtis jaunių amžiaus grupėje ir buvo apdovanota 30 eurų piniginiu prizu. Neblogai Estijoje vykusiose varžybose pasirodė Joelis Aškinis ir Eimantas Mačėnas. Joelis pagerino savo asmeninius bei Ignalinos rajono rekordus 100 ir 200 m krūtine rungtyse ir tarp jaunučių iškovojo atitinkamai 7 ir 9 vietas. Eimantas tarp metais vyresnių plaukikų jaunių amžiaus grupėje 100 ir 200 m nugara rungtyse iškovojo ketvirtąsias vietas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here