Skip to content

Tinklinio turnyrą laimėjo kaimynai

Mamertas KRAPAUSKAS

Praėjusį savaitgalį Ignalinos sporto ir pramogų arenoje Kultūros ir sporto centro Sporto skyrius surengė tradicinį atvirą tinklinio turnyrą, kuriame dalyvavo Vidiškių „Varnio“, Ignalinos gimnazijos, miesto „Aukštaičių gatvės“, Visagino miesto sporto mokyklos ir Švenčionių „Sarių“ komandos.

Turnyras dar kartą patvirtino, kad šis dar neseniai labai populiariu buvęs žaidimas tarp tinklinio veteranų yra nepamirštas. Pastaraisiais metais jis pastebimai ėmė populiarėti ir tarp jaunimo. Todėl varžybos vyko įdomiai ir visos komandos varžėsi atkakliai ir kovingai. Todėl iki pat jų pabaigos nebuvo aišku, kuriai komandai atiteks nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai.

Naudingiausio varžybų žaidėjo prizas atiteko „Aukštaičių gatvės“ lyderiui Justinui Ivoškai.
Varžybas pakiliai pradėjo Vidiškių „Varnio“ komanda, kurioje rungtyniavo tinklinio veteranai. UAB „Meleksas“ direktorius ir aistringas šio žaidimo mėgėjas Rimantas Zigmantas kartu su Romu Savičiūnu ir Kaziu Drūteika, bei jaunesniais žaidėjais – Arūnu Zigmantu, Ruslanu Nikitinu bei Rolandu Česoku. Vidiškiečiai jau pirmajame susitikime 2:1 nugalėjo Ignal;inos gimnazistų komandą. Pergale varžybas pradėjo ir svečiai iš Švenčionių r. – „Sarių“ tinklininkai, 2:0 įveikę „Aukštaičių gatvę“. Principinė kova vyko tarp „Varnio“ ir „Sarių“ komandų, kurią laimėjo švenčioniškiai 2:1. Kiek netikėtai pakiliai žaidę Ignalinos gimnazistai sausu rezultatu 2:0 įveikė „Sarių“ tinklininkais ir tokiu pat rezultatu nugalėjo Visagino komandą.

Turnyro laimėtojų taurę savivaldybės administracijos atstovas Artūras Česliokas įteikia Švenčionių „Sarių“ komandos kapitonui Andriui Podvoiskui
Šios dvi pergalės suteikė gimnazistams vilčių ir puikią galimybę laimėti turnyrą. Bet jų dar laukė lemiamos varžybos su „Aukštaičių gatvės“ jaunaisiais tinklininkais. Pergalės atveju jie galėjo laimėti aukso medalius. Bet taip neatsitiko. Gimnazistai šias lemiamas rungtynes žaidė „be ugnelės“, puolime ir gynyboje darydami daug klaidų. Tad šią lygiaverčių varžovų dvikovą jie pralaimėjo 0:2 ir atsidūrė net ketvirtoje vietoje. Šis gimnazistų pralaimėjimas galutinai sumaišė komandų padėtį turnyro lentelėje. Sumaištis į naudą išėjo „Sarių“ komandai, kuri iškopė į pirmąją vietą, laimėdama aukso medalius bei turnyro taurę. Antroji vieta atiteko „Aukštaičių gatvės“ tinklininkams, o bronzą laimėjo „Varnio“ komanda.

Naudingiausio žaidėjo prizas įteiktas „Aukštaičių gatvės“ komandos lyderiui Justinui Ivoškai.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here