Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Jonas BALTAKIS

Granata

Gegužės 11 d. Dūkštelių k. gyventojas pranešė, kad kaime, prie Parsvėtaičio ežero, rado daiktą, panašų į granatą. Nustatyta, kad kumščio dydžio daiktas išties panašus į rankinę granatą, todėl nuo 22.38 val. sprogmuo pradėtas saugoti.

Triukšmadariai

Gegužės 11 d. pranešta, kad Ignalinoje, Vilniaus g., garsiai leidžiama muzika. Pranešimas nepasitvirtino. Apie 4 val. pakartotinai gauta panaši informacija. Nustatyta, jog triukšmavo 24-erių ignalinietis M. Ž. Pažeidėjui surašytas protokolas.

Gegužės 12 d. pranešta, kad Rimšėnų k. (Vidiškių sen.), namuose, V. K. triukšmauja ir daužo langus, o Čižiūnų k. (Dūkšto sen.) tarp 49-erių A. P. ir jo brolio vyksta konfliktas.

Dingo – atsirado

Gegužės 12 d. 17.21 val. ignalinietė pranešė, kad pasigedo mobiliojo ryšio telefono, kuris dingo neaiškiomis aplinkybėmis. Po trijų valandų pranešėja informavo, jog telefonas jai grąžintas.

„Lijo“ alumi

Gegužės 13 d. ignalinietis pranešė, kad Strigailiškyje, šalia naktinio klubo BBQ AKADEMIJA, neblaivi 33-ejų M. S. praeivius pilsto alumi. Nustatyta, kad ji iškeikė L. K. bei iš chuliganiškų paskatų apipylė ją alumi. Pažeidėjai surašytas protokolas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here