Skip to content

Teniso kortuose šeimininkavo molėtiškiai

Ignalinos teniso klubas miesto lauko kortuose surengė tradicinį pavasario dviejų dienų teniso dvejetų taurės turnyrą, kuriame dalyvavo 6 poros iš Ignalinos, Visagino, Molėtų ir Rokiškio.

Jau pirmąją turnyro dieną sėkmingiausiai žaidė molėtiškių Raimondo Gražio ir Algio Mackevičiaus, taip pat ignaliniečių Alvydo Pūko ir Vytauto Majausko poros, kurios išvengė pralaimėjimų ir užsitikrino teisę rungtyniauti finale. Pakiliai žaidė ir jauniausieji turnyro dalyviai Mantas Malakauskas su Aurimui Žvyriuku iš Ignalinos gimnazijos. Jiedu, nugalėję Visagino bei Rokiškio dvejetus, iš anksto užsitikrino trečiąją vietą ir bronzos medalius.

Paskutinę dieną nekantriai laukta teniso veteranų, ignaliniečių Alvydo Pūko ir Vytauto Majausko bei molėtiškių Raimondo Gražio ir Algio Mackevičiaus, finalinės dvikovos. Tarp ignaliniečių A. Pūkas jau keturis kartus yra laimėjęs Lietuvos dantologų asmenines pirmenybes. Ne vieną veteranų turnyrą yra laimėjęs ir V. Majauskas. Ir svečių iš Molėtų poroje jau senniai įvairiuose turnyruose sėkmingai žaidžia R. Gražys ir A. Mackevičius. Beje, pastarasis kažkada yra žaidęs „Žalgirio“ futbolo pagrindinėje komandoje, o jos sudėtyje rungtyniavo draugiškose „Žalgirio“ bei Ignalinos futbolininkų varžybose, kurios dar vyko senajame miesto stadione. Futbolo mėgėjai dar prisimena, kad šios rungtynės tuomet baigėsi žalgiriečių pergale 11:1, o vienintelį garbės įvartį pelnė V. Majauskas.

Šįkart A. Mackevičius su V. Majausku vėl susitiko, tik jau teniso kortuose. Nuo pat finalinės dvikovos pradžios žaidimo iniciatyvą į savo rankas perėmė molėtiškių dvejetas, laimėjęs pirmą partiją 6:4. Po pertraukos kortų šeimininkai buvo pasiryžę išlyginti rezultatą, bet vėjuotas oras ir išsekusios fizinės jėgos sutrikdė dvikovos eigą pakreipti sau palankia kryptimi. O svečiai savo atakas baigdavo tiksliai, žaidė jaunatviškai. Todėl jie ir laimėjo lemiamą partiją 6:1, o tuo pačiu laimėjo ir turnyro taurę bei aukso medalius.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje