Skip to content

Iš ignalinietės pavogtas neženklintas dviratis

MI informacija

Kasmet vasaros sezono metu rajone padaugėja dviračių vagysčių. Taip atsitiko gegužės 15 d. ignalinietei. Nulaužus jai priklausančio rūsio Turistų g. durų spyną, buvo įsibrauta į vidų ir pagrobtas bėginis kalnų dviratis, kainuojantis 250 litų. Turtas nedraustas, neženklintas, signalizacija neįrengta. Dėl šios vagystės buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kad taip neatsitiktų, policijos pareigūnai ragina rajono gyventojus vertingus daiktus paženklinti. Ši paslauga nemokama. Ženklinant reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, daikto įsigijimą įrodantį dokumentą (tai gali būti dėžutė, čekis ar kitoks įsigijimą pabrėžiantis dalykas) ir daiktą, kurį ženklinsite.

Paženklintus daiktus vagystės ar pametimo atveju daug paprasčiau surasti ir grąžinti savininkui. Policijai gavus daiktą, jis peršviečiamas ultravioletiniais spinduliais, kuriuose matomas ženklinimas, ir duomenų bazėje surandama, kam tas daiktas priklauso.

Dėl minėtos paslaugos Ignalinos miesto bei rajono gyventojai gali kreiptis į apylinkės inspektorių, aptarnaujantį jų gyvenamą teritoriją, arba į rajono policijos komisariato budėtojų dalį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here