Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Vėl atakuoja sukčiai

Gegužės 15 d. apie 17 val. 59-erių vilnietė pranešė, kad jos motinai, gyvenančiai Stirninės k. (Linkmenų sen.), į fiksuoto ryšio telefoną paskambino asmuo ir pranešė apie neva anūko padarytą avariją ir kad šiuo metu reikalingi pinigai. Pranešėjos motina suprato, jog skambino sukčiai ir pinigų niekam nedavė (daugiau apie telefoninių sukčių atakas – 5 psl.).

Smurtas

Gegužės 14 d. Ožionių k. (N. Daugėliškio sen.) gyventoja pranešė, kad namuose kilus konfliktui, ją sumušė sugyventinis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną Ceikiniuose 78-erių gyventojai sugyventinis sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Gegužės 15 d. ignalinietė pranešė, jog Ažušilės g. iš jai priklausančio neužrakinto gyvenamojo namo pagrobta 700 Lt, dar 53 Lt dingo iš piniginės, kuri buvo rankinėje. Žala – 753 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Moralas: Policija įspėja, kad tokie objektai vagišiams yra lengvai prieinami, jeigu jie nesaugomi ar nėra įrengta signalizacija. Gyventojai, pasirūpinkite savo turtu: įsirenkite signalizaciją, burkitės į saugios kaimynystės grupes, apdrauskite turtą draudimo bendrovėse.

Įkliuvo

Gegužės 15 d. VĮ „Regitra“ Ignalinos skyriaus specialistas pranešė, kad bandyta užregistruoti automobilį, kurio registracijos dokumentai yra ieškomi vienos užsienio valstybės.

Šuns dantų diena

Gegužės 16 d. apie 15 val. prie kirpyklos Ignalinoje, esančios priešais pašto pastatą, ignalinietei į blauzdą įkando šuo, kuris priklauso kirpyklos pastato savininkams. Čia ką, nauja kirpėjų paslauga? O kiek kainuoja šis malonumas?..

Tą pačią dieną Liaudies g. prie angarų šuo užpuolė 42-ejų V. B. Apie pasekmes nepranešama.

Skaitytojai nori visos informacijos

Baigėsi interaktyvi skaitytojų apklausa tinklalapyje www.mignalina.lt dėl policijos informacijos apimties žiniasklaidoje. Rezultatai: už tai, kad skelbti visą policijos suvestinių informaciją, pasisakė 68 proc. respondentų, kad skelbti tik svarbesnius įvykius – 20,4 proc., kad neskelbti jokių policijos pranešimų, balsavo 11,6 proc. skaitytojų.

Dabar vyksta apklausa tema – ar kada teko duoti kyšį policininkui? Dalyvaukite.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje