Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Jonas BALTAKIS

 

Vagį pričiupo po 5,5 metų

Dar 2006 m. lapkričio 27 d. Ignalinoje, iš garažo Vilniaus g., buvo pagrobtas ignaliniečiui priklausantis automobilis „VW Golf“. Padaryta 3000 litų turtinė žala. Tuomet buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, bet įtariamasis, 25-erių rajono gyventojas, nustatytas tik dabar. Taigi niekas nelieka nenubaustas, teisingumas pasiveja ir po pusšeštų metų.

Kitos vagystės

Gegužės 18 d. pavakarę pranešta, kad parduotuvės NORFA apsaugos darbuotojai sulaikė vagį. Nustatyta, kad G. K., gyv. Pivorų k., parduotuvėje slapta pagrobė du butelius degtinės, kainuojančius 36 Lt.

Gegužės 19 d. apie 10.38 val. į J. K. pranešė, kad N. Daugėliškyje išlaužtos V. C. ūkinio pastato ir garažo durys. Vėliau nustatyta, jog įsibrovus į V. C. sodybos gyvenamąjį namą bei ūkinius pastatus, pavogti įvairūs daiktai. Žala – 615 Lt, o dėl sugadinto turto – dar 290 Lt žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 178 str. 2 d. (vagystė).

Bumt!

Gegužės 20 d. 7.40 val. blaivus Ignalinos PGT skyrininkas ne tarnybos metu Geležinkelio g. prie parduotuvės „Danalta“, atbuline eiga vairuodamas automobilį, atsitrenkė į kitą stovinčią mašiną. Žmonės nenukentėjo, surašyta eismo įvykio deklaracija.

„Girti“ pedalai

Gegužės 17 d. Tverečiaus užkardos budėtojas pranešė, kad sulaikė 45-erių didžiasalietį S. Ch., kuris neblaivus važiavo dviračiu. Pažeidėjui nustatytas 2.62 prom. neblaivumas ir surašytas ATPK protokolas. Kadangi neblaivūs dviratininkai sukelia avarines situacijas, kelia grėsmę savo ir kitų kelių eismo dalyvių saugumui, kad išvengti galimos nelaimės, vyras buvo pristatytas į namus Didžiasalyje.

Kvapai

Gegužės 19 d. Didžiasalyje, Agarinio g., pareigūnai L. Z. namuose rado ir paėmė apie 4,5 l skysčio, turinčio specifinį namų gamybos alkoholio kvapą.

Gaisrai

Gegužės 19 d. Didžiasalyje, Salos g., užsiliepsnojo privačiame namų valdos žemės sklype esantis 100 m2 ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesių pajėgoms, statinys degė atvira liepsna. Pastatas karkasinis, apkaltas lentomis, trečdalis stogo dengta skarda, kita stogo dalis – šiferiu. Gaisro metu ūkinis pastatas sudegė visiškai. Įvykis tiriamas.

Gegužės 20 d. Didžiasalyje, apleistame pastate buvusios gamyklos teritorijoje, degė šiukšlės. Apie pastebėtus dūmus pranešė pasieniečiai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here