Skip to content

Brakonieriai dirba be poilsio sienų

MI informacija

Praėjusį savaitgalį Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai vėl dirbo mūsų rajone. Nors poilsio dienomis ežeruose šiuo metu gausu spiningautojų, kurie nesitaiksto su neteisėtos žvejybos mėgėjais, tačiau pažeidėjai randa išeitį.

Ankstų šeštadienio rytą, apie 5 val., Drūkšių ežere pareigūnai sulaikė piliečius A. F. ir N. F., kurie 4 statomais tinklais buvo neteisėtai sugavę lydeką, 3 lynus, 6 karšius, 5 raudes, 2 plakius, 2 ešerius ir karosą. Jiems surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai, bus skirtos administracinės baudos ir teks atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri yra 527,50 Lt.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 2 val., Dysnų ežere ūda neteisėtai žvejojo piliečiai J. M. ir E. D. Nors pažeidėjai dirbo tamsoje, tačiau akistatos su aplinkosaugininkais išvengti nepavyko. Kaip ir administracinių baudų. Neteisėtai sugauti 2 unguriai, 6 karšiai, 9 ešeriai ir kuoja, žala gamtai įvertinta 507,36 Lt, kurią pažeidėjai privalės atlyginti.

Erzvėto ežere net 8 statomus tinklus sekmadienį buvo pastatę Tverečiaus seniūnijos gyventojai A. B. ir V. F. Ankstų pirmadienio rytą juos ištraukę su visu laimikiu į krantą, grįžo tiesiai į rankas aplinkosaugininkams. Jiems irgi bus skirtos administracinės baudos, o už neteisėtai sugautus 7 karšius ir 2 lynus, kaip žalą gamtai, teks sumokėti dar 380,52 Lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje