Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

 

Chuliganai

Gegužės 21 d. Ginučių k. gyventoja pranešė, kad prie kaimo vandens malūno trys neblaivūs jaunuoliai, vienas iš kurių – nepilnametis, sulaužė kavinės turėklus, o suolus sumetė į upę. Pažeidėjai pristatyti į Ignalinos r. PK išsiblaivyti ir protokolams surašyti. Žala – 200 Lt.

Karo aidas

Gegužės 21 d. pranešta, kad šalia Mikalavo k., dirbant žemės ūkio darbus, rastas daiktas, panašus į Antrojo pasaulinio karo laikų sprogmenį. Jis saugotas, kol apie 21 val. atvykusi Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo kuopos 1 ir 2 sprogmenų neutralizavimo būrio grupė sprogmenį sunaikino vietoje. Tai buvo praėjusio karo 75 mm artilerijos sviedinys.

Promilės prie vairo

Gegužės 21 d. Zablatiškės k. girtas 49-erių Švenčionių r. gyventojas M. P. (2.99 prom.) vairavo automobilį „Mitsubishi Carisma“. Vairuotojas pristatytas į rajono PK, kad išsiblaivytų, o minėtas automobilis sulaikytas ir saugomas automobilių aikštelėje.

Gegužės 22 d. Ignalinoje, Geležinkelio g., automobilį „Audi 80“ vairavo neblaivus 53-ejų ignalinietis A. V. (1.76 prom.).

Mirtis šulinyje

Gegužės 21 d. apie 7 val. pranešta, kad Tverečiuje, Ąžuolo g., reikalinga pagalba ištraukti į šulinį įkritusį žmogų. Atvykus į vietą, 73-ejų moters kūnas jau buvo ištrauktas, tad skubėję į pagalbą ugniagesiai gelbėtojai grąžinti atgal. Pasak kaimynų, moteris greičiausiai nusiskandino pati. Ji ne kartą yra sakiusi, kad nenori gyventi ir išeis, kai alyvos žydės…

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje