Skip to content

Rajono futbolo pirmenybes laimėjo meikštiečiai

Baigėsi rajono pavasario mažojo futbolo (5×5) pirmenybės, kuriose dalyvavo 5 komandos. Nuo pat jų pradžios sėkmingiausiai rungtyniavo „Meikštų dvaro“ komanda, kuri 3:0 nugalėjo IKSC „Drūtūnų“ jaunuosius futbolininkus, po to 4:1 įveikė švenčioniškius, net 10:1 sutriuškino „Svajonių“ penketuką ir 5:2 nugalėjusi „Ringo“ komandą, be nuostolių pateko į pusfinalį. Kartu su meikštiečiais į pusfinalį pateko ir Švenčionių, IKSC „Drūtūnų“ ir „Ringo“ komandos.

Pusfinalio varžybos vyko gana atkakliai ir baigėsi vienodais rezultatais 2:1. Tokiu rezultatu meikštiečiai nugalėjo „Ringo“, o IKSC „Drūtūnų“ jaunieji futbolininkai įveikė švenčioniškius. Tad mažajame finale dėl bronzos medalių jėgas išmėgino pusfinalio varžybas pralaimėjusios „Ringo“ ir „Švenčionių“ komandos, o dėl aukso medalių kovojo „Meikštų dvaro“ ir IKSC „Drūtūnų“ futbolininkai. Šios abejos rungtynės nebuvo rezultatyvios ir vyko permainingai iki pat jų pabaigos

Visos trys pirmenybių prizininkių komandos
. Kovoje dėl bronzos medalių tarp „Švenčionių“ ir „Ringo“ komandų, normalus rungtynių laikas baigėsi be įvarčių ir teko mušti baudinius. Juos sėkmingiau atliko „Ringo“ žaidėjai, kurie tik kartą suklydo. O net tris švenčioniškių smūgius atrėmė „Ringo“ vartininkas Mindaugas Daubaras. Tad „Ringo“ futbolininkai šventė pergalę ir sublizgėjo bronzos medaliais. Beje, šiose, kaip ir pusfinalio rungtynėse, „Ringo“ komandos sudėtyje žiūrovai pirmąkart išvydo žaidžiantį juodaodį futbolininką Mohamedą Sauly Fofaną iš Gvinėjos, kuris vedęs lietuvaitę, jau kuris laikas gyvena Dūkšte. Jo žaidimas paliko gerą įspūdį ir už išradingą kamuolio valdymo techniką susilaukė tarp žiūrovų gero įvertinimo.

Finalinė dvikova tarp „Meikštų dvaro“ ir IKSC „Drūtūnų“ komandų vyko dar įdomiau ir atkakliau, nei prieš tai vykusios runktynės dėl bronzos medalių. Jaunieji drūtūniečiai kurį laiką atkakliai priešinosi labiau patyrusiems varžovams ir turėjo ne vieną progą „nuginkluoti“ svečių vartininką. Bet jų smūgiai buvo nerezultatyvūs. O štai viena meikštiečių ataka baigėsi taikliu smūgiu, kuris ir lėmė jų pergalę. Tad jie ir tapo pirmenybių nugalėtojais, pelnydami aukso medalius ir taurę.

„Meikštų dvaro“ futbolo komanda, laimėjusi šių metų pavasario pirmenybių aukso medalius bei taurę
Džiaugėsi šia pergale ne tik komandos žaidėjai, bet ir jų vadovas Mindaugas Survilas, MI teigdamas, kad pastaruoju metu šioje įstaigoje futbolo žaidimas tapo labai mėgstamas, todėl jo lygis pastebimai išaugo. Bet jis pagyrė ir jaunuosius ignaliniečius, kuriuos gal po metu vargu ar kam pavyks nugalėti.

Pasibaigus pirmenybėms, jų nugalėtojams ir prizininkams įteikti medaliai. Naudingiausio žaidėjo prizas atiteko meikštiečių žaidėjui Antonui Naumovui.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje