Skip to content

Jaunųjų futbolininkų turnyras Drūtūnuose

Baidarių ir valčių nuomos punkte Drūtūnuose, prie Šakarvos ežero, kur jo savininkas Petras Keperšovas yra įrengęs krepšinio, tinklinio ir futbolo aikšteles, čia ketvirtą kartą buvo surengtas tradicinis jaunųjų futbolininkų turnyras, kuriame dvi dienas rungtyniavo 11 komandų iš Zarasų, Utenos, Švenčionių, Pabradės ir Ignalinos.

Kaip MI papasakojo Ignalinos KSC Sporto skyriaus futbolo treneris Tadas Bernotas, šiame turnyre vienoje grupėje rungtyniavo berniukai, gimę 1999 m. ir jaunesnio amžiaus, o kitoje grupėje – septyniolikmečiai ir aštuoniolikmečiai futbolininkai.

Abejose grupėse sėkmingiau rungtyniavo uteniškiai, kuriems buvo įteiktos atminimo taurės ir aukso medaliai.

Vyresniųjų dalyvių grupėje trečią prizinę vietą iškovojo ir trenerio T. Bernoto auklėtiniai. Naudingiausių žaidėjų prizai įteikti uteniškiui Pijui Širviui ir ignaliniečiui Ričardui Kazinecui.

Turnyro metu jaunieji futbolininkai galėjo pasilepinti kilnojamoje pirtyje, valtimis paplaukioti Šakarvos ežere. Visi dalyviai liko patenkinti surengtomis varžybomis ir turiningu vasaros atostogų poilsiu, už kurį liko dėkingi futbolui neabejingam verslininkui P. Keperšovui.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje