Skip to content

Krepšinio turnyrą laimėjo prityrę žaidėjai

 

Ignalinos KSC Sporto skyrius Valstybės dienos proga surengė mini (3×3) vyrų krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo 9 ne tik Ignalinos miesto, bet ir Tverečiaus bei Strigailiškio komandos.

Mindaugo karūnavimo dieną iš pat ryto kepino karšta vasaros saulutė, todėl lauko aikštelėje krepšininkams buvo nelengva rungtyniauti, bet visos rungtynės buvo atkaklios ir permainingos, todėl iš anksto buvo nelengva nuspėti, kuri iš komandų taps turnyro nugalėtoja. Jau po pirmųjų varžybų pradėjo ryškėti, kad realiausiai aukso medalius gali laimėti „Bambergo“ komandos trijulė, kurios sudėtyje žaidė rajono reprezentacinės komandos krepšininkai Modestas Krasauskas, Dovydas Šimkūnas ir Žygimantas Kulda. Jie laimėjo visas pogrupio, o vėliau ir  finalines varžybas įtikinamais rezultatais. Todėl pelnytai laimėjo ne tik aukso medalius, bet ir taurę bei čempionų marškinėlius.

Gana atkakliai vyko rungtynės ir dėl likusių prizinių vietų tarp strigailiškiečių ir Ignalinos m. jaunųjų krepšininkų „Oranžinių“ komandos. Vis dėlto, šįkart sidabro medaliai atiteko labiau patyrusiems Strigailiškio krepšininkams, kurių sudėtyje žaidė Algis Šalna, Julius Lukijanskas, Eimantas Vaitkevičius ir Vykintas Rukšėnas.

Kaip MI sakė šio turnyro organizatorius, Sporto skyriaus atstovas Mantas Ilgūnas, šis turnyras Valstybės dienos proga surengtas vykdant projektą „Per sportinę veiklą – į sveikesnę visuomenę“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje