Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

Vis dėlto apgavo…

Liepos 9 d. keletas telefoninių sukčių atakų rajone baigėsi be rezultatų, nes žmonės, kuriems buvo skambinta ir prašyta pinigų, sukčius perkando. Tačiau kitą dieną…

Liepos 10 d. 20.42 val. 85-erių ignalinietis pranešė, kad jam į laidinį telefoną paskambino nepažįstamas vyras ir pasakė, kad sūnėnas pakliuvo į eismo įvykį – sužalojo 15 metų berniuką. Norint išvengti atsakomybės, reikalingi 6000 Lt. Pas pareiškėją į butą atvykęs nepažįstamas vyriškis paėmė 2000 Lt, kurie buvo įdėti į popierinį voką.

Sugadino

Liepos 9 d.UAB „Laukoja“ pranešė, kad Antagavės k. tyčia sugadintas bendrovei priklausantis vandens lygio reguliavimo mechanizmas. Žala – apie 1500 Lt. Turtas nedraustas.

Vagystė

Liepos 11 d. 53-ejų ignalinietė pareiškė, kad Mikalavo k. išdaužti pranešėjai priklausančio negyvenamo namo langai, apgadintas lango rėmas, o įsibrovus pro langą pagrobtos 2 užuolaidos, metalinis karnizas ir lovatiesė. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Žala – 625 Lt.

Neblaivus bėglys

Liepos 9 d.22.43 val. Ignalinos sen., Garbūnų k., nestojo stabdomas automobilis „Nissan Sunny“. Po 5 min. jis sustabdytas Švenčionių r., Reškutėnų k. Nustatyta, kad automobilį vairavo neblaivus A. P. (0,59 prom.) Pažeidėjas pristatytas į rajono PK išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

„Vairavo“ promilės

Liepos 10 d. Ceikinių sen., Rubelninkų k., 48-erių M. S. (1,48 prom.) vairavo automobilį.

Liepos 9–10 d.neblaivūsmynė dviračių pedalusar vadeliojo blaivų širmį: Kazitiškyje vairavo dviračius L. A. (0,69 prom.) ir S. M. (1,73 prom.), N. Daugėliškio sen., Šiūlėnų k. – 52-ejų F. S. (2,60 prom.), o Rubelninkuose arklį „kėravojo“ 57-erių B. R. (1,05 prom.). Pažeidėjams surašyti administracinio teisės pažeidimų protokolai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here