Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

Vis dėlto apgavo…

Liepos 9 d. keletas telefoninių sukčių atakų rajone baigėsi be rezultatų, nes žmonės, kuriems buvo skambinta ir prašyta pinigų, sukčius perkando. Tačiau kitą dieną…

Liepos 10 d. 20.42 val. 85-erių ignalinietis pranešė, kad jam į laidinį telefoną paskambino nepažįstamas vyras ir pasakė, kad sūnėnas pakliuvo į eismo įvykį – sužalojo 15 metų berniuką. Norint išvengti atsakomybės, reikalingi 6000 Lt. Pas pareiškėją į butą atvykęs nepažįstamas vyriškis paėmė 2000 Lt, kurie buvo įdėti į popierinį voką.

Sugadino

Liepos 9 d.UAB „Laukoja“ pranešė, kad Antagavės k. tyčia sugadintas bendrovei priklausantis vandens lygio reguliavimo mechanizmas. Žala – apie 1500 Lt. Turtas nedraustas.

Vagystė

Liepos 11 d. 53-ejų ignalinietė pareiškė, kad Mikalavo k. išdaužti pranešėjai priklausančio negyvenamo namo langai, apgadintas lango rėmas, o įsibrovus pro langą pagrobtos 2 užuolaidos, metalinis karnizas ir lovatiesė. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Žala – 625 Lt.

Neblaivus bėglys

Liepos 9 d.22.43 val. Ignalinos sen., Garbūnų k., nestojo stabdomas automobilis „Nissan Sunny“. Po 5 min. jis sustabdytas Švenčionių r., Reškutėnų k. Nustatyta, kad automobilį vairavo neblaivus A. P. (0,59 prom.) Pažeidėjas pristatytas į rajono PK išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

„Vairavo“ promilės

Liepos 10 d. Ceikinių sen., Rubelninkų k., 48-erių M. S. (1,48 prom.) vairavo automobilį.

Liepos 9–10 d.neblaivūsmynė dviračių pedalusar vadeliojo blaivų širmį: Kazitiškyje vairavo dviračius L. A. (0,69 prom.) ir S. M. (1,73 prom.), N. Daugėliškio sen., Šiūlėnų k. – 52-ejų F. S. (2,60 prom.), o Rubelninkuose arklį „kėravojo“ 57-erių B. R. (1,05 prom.). Pažeidėjams surašyti administracinio teisės pažeidimų protokolai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje