Skip to content

Kabelinės televizijos žiūrovams permainos nebaisios

MI informacija

Jau nuo šių metų spalio 29 d. dalis Lietuvos gyventojų gali nebematyti respublikinių TV programų – bus pereita prie skaitmeninės televizijos transliacijų. Ar šios permainos palies kabelinės TV abonentus? Atsakymas vienareikšmis – ne!

Jau dabar mes priimame skaitmeninį signalą ir konvertuojame jį į visiems televizoriams „suprantamą“ analoginį, taigi jokios papildomos įrangos pirkti nereiks. Šiuo metu Ignalinos televizija retransliuoja 48 televizijos kanalus. Sudarydami programų paketą, stengiamės atsižvelgti ir į žiūrovų pageidavimus. Tokiu būdu, laikinai retransliuotą kanalą Usadba (Sodyba), gavus daug prašymų, teko įtraukti į nuolat  transliuojamų kanalų sąrašą. Mūsų žiūrovams pageidaujant, pradėti transliuoti du kelionių kanalai, kanalas žvejams ir medžiotojams, automobilių mėgėjams, naminių gyvūnėlių mylėtojams ir t. t. Šiuo metu rengiamos sutartys dėl kanalo „Animal Planet“ retransliacijos. Taigi, programų skaičius nuolat didėja.

Ignalinos TV teikia ir interneto prieigos paslaugą. Aparatinė dalis yra nuolat atnaujinama, todėl pagerėjo ir interneto paslaugos kokybė, padidėjo duomenų perdavimo greitis. Sudarydami sutartis, nebenaudojame daugelį bauginančios frazės „Yra papildomų sąlygų“. Priešingai, jau po pirmų metų interneto paslauga Jums kainuos 38 Lt, po dvejų – 36 Lt, po trejų – tik 34 Lt.

Didelis kabelinės TV privalumas – nėra ribojamas prijungtų televizorių skaičius. Mūsų technikai gali prijungti televizorius visuose kambariuose ir abonentinis mokestis, kuris šiuo metu yra 22 Lt (interneto vartotojams – 20 Lt) nuo to nepadidės. Ateityje planuojame kartu su analoginiu signalu, pradėti transliuoti ir skaitmeninį signalą.

Taigi, jei dar abejojate, kokį TV signalo priėmimo būdą pasirinkti, kviečiame jungtis prie Ignalinos kabelinės televizijos tinklo ir pamiršti visus perėjimo prie skaitmeninės TV rūpesčius.

Kviečiame užsukti į Ignalinos TV būstinę, adresu Ateities g. 43, Ignalinoje arba tiesiog paskambinti tel. (8~386) 52794. Atsakysime į visus Jūsų klausimus apie skaitmeninę ir analoginę televiziją bei interneto paslaugą, patarsime, kaip išvengti nereikalingų rūpesčių, renkantis vieną ar kitą paslaugą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje