Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Jonas BALTAKIS

Kyšis

Liepos 27 d. kelyje Ignalina–Švenčionys 28-erių vilnietis V. P., vairuodamas automobilį „VW Tiguan“ ir siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už greičio viršijimą, į tarnybinio automobilio „Škoda Octavia“ keleivio durelių dėtuvę įdėjo 260 Lt. Pažeidėjui už greičio viršijimą surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, o už bandymą papirkti policijos pareigūnus pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Liepos 27 d. pranešta, kad Kazitiškio sen. Jakėnų k. iš neveikiančios individualios įmonės „Atsipūsk“ patalpų pavogtos dvi lovos su čiužiniais. Žala – 600 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Medyje…

Liepos 28 d. 11.14 val. pranešta, kad Pipiriškės k. prie Pravalo ežero (Ignalinos sen.), į pakelės medį yra įvažiavęs automobilis. Įvykio vietoje išties rastas į medį atsitrenkęs automobilis „Fiat Punto“. Nustatyta, kad automobilį vairavo ir eismo įvykį padarė 21-erių ignalinietis E. P. Automobilis sulaikytas ir saugomas transporto priemonių saugojimo aikštelėje.

Sukčiams nepavyko

Liepos 26 d. 12.22 val. ignalinietei A. A. paskambino sukčiai, kurie norėjo išvilioti bankininkystės kodus. Nepasisekė…

Pareigūnai akcentuoja, kalbėdami su nepažįstamuoju telefonu, labai svarbu neskelbti savo asmens duomenų, neteikti informacijos apie elektroninės bankininkystės identifikavimo kodus, slaptažodžius, kitus elektroninės bankininkystės duomenis, nesivelti į jokias diskusijas apie finansinius klausimus. Jeigu kyla nors mažiausias įtarimas, kad skambina sukčius, nedelsdami skambinkite į policiją trumpaisiais pagalbos telefonais 112 arba 02.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here