Skip to content

Aktyvūs ignaliniečiai – nauda visiems!

MI informacija

Rajono policijos komisariato pareigūnai nuolat skatina bendruomenių narius, gyvenamųjų namų bendrijų pirmininkus, seniūnus, seniūnaičius ir visus gyventojus burtis į „Saugios kaimynystės“ grupes. Tai nusikalstamumo prevencijos priemonė, pagrįsta paprastomis idėjomis ir vertybėmis, kurios priimtinos daugeliui žmonių, paremta policijos, visuomenės ir kaimynų bendradarbiavimu. Svarbiausia susiburti su kaimynais, siekiant mažinti nusikalstamumą ir viešosios tvarkos pažeidimus, padaryti savo aplinką saugesne ir geresne vieta gyventi, dirbti, pramogauti, ilsėtis, žaisti.

„Saugi kaimynystė“ skirta ne tik nusikalstamumui mažinti, bet ir bendruomenės dvasiai ugdyti, geriems santykiams puoselėti. Ji suburia žmones bendram tikslui – kovoti su nusikaltimais ir teisės pažeidimais, saugant vienas kito turtą.

Subūrę saugią grupę, gyventojai drąsiau ir aktyviau bendrauja su pareigūnais, vis dažniau praneša apie teisės pažeidėjus, daugiabutyje netoleruojamus triukšmadarius, ilgapirščius.

Ignalinos Saulėtekio ir Lygumos gatvių gyventojai vieningai susibūrė prie 3-ejus metus, o šiemet rugpjūčio 10 d. sulaikė ilgapirštį, kuris savinosi lauko šviestuvus, išsiaiškino, kuriuose būstuose jis „darbavosi“. Vagis buvo sulaikytas.

Gyventojai ne tik raginami burtis į saugios kaimynystės grupes, netoleruoti teisės pažeidėjų, aktyviai bendradarbiauti su policija, tačiau ir tapti aktyviais policijos rėmėjais.

Rugpjūčio 20 d. policijos rėmėjas D. Braziulis apie 12 val. pastebėjo galimai apsvaigusį vairuotoją. Siekdamas užkirsti kelią Kelių eismo taisyklių pažeidimams, nusikalstamai veikai, užtikrinti visuomenės saugumą, jis ėmėsi veiksmų ir netrukus informavo pareigūnus. Buvo nustatyta, jog Ignalinoje, Technikos skg., neblaivus 20-metis didžiasalietis Ž. R. automobilį „Audi 80“ išties vairavo neblaivus (1,22 prom.). Pažeidėjui surašytas protokolas.

Džiugu, kad galime pasigirti policijos ir visuomenės bendradarbiavimu. Kurkite saugios kaimynystės grupes ir didinkite saugumą Jūsų gyvenamojoje vietovėje!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje