Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

Susidūrė

Rugpjūčio 20 d., 16 val., Vilniaus ir Budrių g. sankryžoje Ignalinoje, blaivus 61-erių ignalinietis K. D., vairuodamas automobilį „VW Golf“, išvažiavo iš šalutinės gatvės į pagrindinę ir nepraleido ja važiuojančio motorolerio, kurį vairavo blaivus Ceikinių k. jaunuolis. Eismo įvykio metu nežymiai nukentėjo motorolerio vairuotojas, kuris po medicininės apžiūros išleistas gydytis ambulatoriškai. Apgadintos transporto priemonės.

Promilės prie vairo

Rugpjūčio 20 d. vairavo neblaivūs: Žagarinės k. (Dūkšto sen.) – 59-erių M. R. mopedą (0,84 prom.), Karnitiškės k. (Dūkšto sen.) – 58-erių A. B. automobilį KIA (1,04 prom.) Pažeidėjams surašyti protokolai.

Be „teisių“

Rugpjūčio 20 d. Didžiasalio k. (Dūkšto sen.) šešiolikmetis be „teisių“ vairavo automobilį „Polski Fiat“.

Mamutė – gegutė

Rugpjūčio 22 d. pranešta, kad Dietkauščiznoje yra neblaivi mažamečių vaikų motina A. Z. Nuvykus, 26-erių mamai nustatytas 2,66 prom. girtumas. Mažamečiai vaikai perduoti į Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centrą.

Praneša PGT

Rugpjūčio 22 d. apie 18.19 val. pranešta, kad Čepukų k. (Rimšės sen.) dega sandėliukas. Atvykus, medinis 24 m2 sandėliukas jau baigė sudegti. Įvykis tiriamas

Tą patį vakarą apie 21.26 val. pranešta, kad Kaniūkų k. (Dūkšto sen.) ant kelio važiuojamosios dalies yra nuvirtę du medžiai. Juos pašalino ugniagesiai gelbėtojai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje