Skip to content

Strigailiškyje degė „Barbekiu akademija“

Jonas BALTAKIS

Sekmadienį ryte 11.08 val. bendruoju pagalbos telefonu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Strigailiškyje dega kavinė–baras „Barbekiu akademija“. Į įvykio vietą ugniagesiai atvyko ne tik iš Ignalinos, bet ir iš Mielagėnų, Švenčionių, Tauragnų, iš viso 7 gaisriniai automobiliai. Ugniagesiai teigia, kad kavinėje svilo po baru išvedžioti laidai, tad įtariama, jog gaisras kilo nuo netvarkingos elektros instaliacijos. Išdegė apie 30 m2 sienos, ypač daug pasklido tirštų dūmų. Apie 12.30 val. gaisras buvo užgesintas, žmonės nenukentėjo.

Kaip vakar MI sakė „Barbekiu akademijos“ savininkas Romualdas Spulis, gaisro priežastis iki galo dar neaiški. „Po naktinės diskotekos, ryte patalpas sutvarkiusi, valytoja dar prieš devynias išėjo namo ir kavinėje nieko nebuvo. Nuostoliai dideli, bet dar tiksliai jų nesuskaičiavome. Manau, sieks ne mažiau, kaip 150 tūkst. Lt. Ugniagesiai į vidų išliejo 16 m3 vandens, tad sunaikinta visa garso ir vaizdo aparatūra, kasos apskaitos įranga. Viskas taip įrūko, kad nežinau, kaip reikės panaikinti degėsių ir dūmų kvapą. Visą kavinės vidų reikės draskyti ir daryti iš naujo. Ką padarysi, toks nenuspėjamas gyvenimas. Pastatas buvo draustas, tad nuostolius atlygins draudimas.

Jeigu jau kalbame šia tema, tai už operatyvų darbą ir greitą reakciją į šią nelaimę norėčiau padėkoti saugos tarnybos vyrams ir visiems ugniagesiams. Kas toliau? Bandysim per galimai trumpiausią laiką kavinę atstatyti, nes jaunimui ji – bemaž vienintelė pramoga. Tam reikės statybininkų, šiaip pagalbininkų. Todėl kviečiu visus, norinčius užsidirbti, į kavinės atstatymą. Siūlykitės tel. 8~606 00016“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here