Skip to content

Eruditai, sukruskite!

MI informacija

Ketvirtadienį Viešoji biblioteka pradėjo rudens žiemos viktorinų ciklą, kurių temos kaskart bus vis kitokios. Tai puiki proga įdomiai praleisti laiką, sužinoti kažką naujo, pasitikrinti turimas žinias. Pirmosios viktorinos tema buvo rudeninė – „Vaisiai ir daržovės“. Tai 40 klausimų (keturi turai po 10) apie sodo ir daržo gėrybių savybes, kilmę, jų atsargų žiemai ruošimo paslaptis, klausimai apie egzotinius vaisius  ir daržoves bei šalis, kuriose jos auga. Dalyvavo šįkart trys komandos, pasivadinusios „Gilių“, „Pasternokų“ ir „Ispaniškų bananų“ vardais.

Atsakius į visus klausimus paaiškėjo, kad pirmosios sezono viktorinos nugalėtoja, surinkusi 39 taškus, tapo „Gilių“ komanda, sudaryta iš Daugėliškio vidurinės mokyklos pedagogų, prie kurių buvo prisišliejusi ir „Bacvinių“ frakcija, kurioje buvo tik vienas elementas – MI redaktorius. Antrąją vietą užėmė „Pasternokai“ (26 tšk.), trečiąją – „Ispaniški bananai“ (23,5 tšk.). Visi dalyviai gavo suvenyrų, o komanda nugalėtoja ir specialų prizą – didžiulį moliūgą.

Kitų viktorinų temos bus istorija, geografija, Kalėdų papročiai ir kitos. Kaip dalyvauti? Tereikia ateiti, susiradus dar 4–5 draugus, nors komandą galį sudaryti ir mažiau dalyvių, net ir vienas eruditas. Apie kitą viktoriną bus paskelbta laikraštyje. Nepraleiskite ir dalyvaukite.

J. Baltakio nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje