Skip to content

Latvijoje vyko Lietuvos biatlono vasaros čempionatas

Mamertas KRAPAUSKAS

Dvi dienas Madonos mieste (Latvija) vyko Lietuvos biatlono atviras vasaros čempionatas, kuriame kartu su stipriausiais įvairaus amžiaus šalies šaudančiais riedslidininkais varžėsi ir grupė latvių.

Pirmąją čempionato dieną jo dalyviai išbandė jėgas sprinto rungtyse. Vyrų 10 km distancijoje pagrindinė kova dėl pirmosios vietos vyko tarp Ignalinos sporto skyriaus trenerių buvusių auklėtinių Tomo Kaukėno ir Karolio Zlatkausko, kurie dabar atstovauja ir Lietuvos olimpinio sporto centro komandą. Kiek taikliau šįkart šaudęs K. Zlatkauskas laimėjo šią rungtį.

Moterų 7,5 km lenktynėse pirmavo ignalinietė Diana Rasimovičiūtė, aplenkusi kitą rinktinės dalyvę Nataliją Kačerginą. Iš kitų jaunesnio amžiaus lenktynininkų tik ignalinietei Gaudvilei Nalivaikaitei pavyko laimėti 6 km lenktynes. Evaldas Baltakys tarp vaikinų laimėjo antrąją, o Karolis Paukštė – trečiąją vietas.

Antrą dieną vyko masinis startas, bet jau ilgesnėse distancijose, daugiau kartų užsukant į šaudyklą. Vyrų 15 km lenktyvėse šįkart T. Kaukėnas šaudė taikliau už K. Zlatkauską ir pelnytai laimėjo aukso medalį bendroje įskaitoje. Tokios pat spalvos medaliais apdovanotos ir D. Rasimovičiūtė bei G. Nalivaikaitė. Tarp vaikinų sidabro medalius pelnė ignaliniečiai Gražvydas Žemaitis ir Lukas Čepulis, o bronzos – Nikolajus Kondratovas ir K. Paukštė.

Tik Lukas tapo prizininku

Anykščiuose vyko „Baltijos taurės 2012“ antrojo etapo slidininkų varžybos riedslidėmis, kuriose dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos atstovai, o taip pat grupė ignaliniečių. Iš pastarųjų tik Lukui Čepuliui tarp savo bendraamžių pavyko laimėti 6 km lenktynes. Kitose distancijose daugiausia prizinių vietų iškovojo latviai, vilniečiai ir uteniškiai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here