Skip to content

Gyvenimą sujaukė vėtra

MI informacija

LESTO duomenimis, po spalio 6 d. naktį siautusios vėtros elektros energijos tiekimas sutrikdytas 140 tūkst. elektros vartotojų. Labiausiai nukentėjo Utenos regionas, čia be elektros buvo likę apie 39 000 vartotojų. Regione gedimus šalina 87 operatyvinės brigados.

Kaip MI informavo LESTO atstovas ryšiams su visuomene Ernestas Naprys, Ignalinos rajone, spalio 6 d. ryte elektros energijos tiekimas buvo sutrikęs beveik 8000 vartotojų, iki vakaro elektros tiekimas buvo atstatytas daugiau nei 4000 vartotojų. Operatyvinės brigados dirbo ir naktį, todėl sekmadienį, 7 val. ryto, rajone elektros dar neturėjo kiek daugiau nei 2000 vartotojų.

Nežiūrint visų pastangų, be elektros dvi paras ir ilgiau buvo ir dar yra nemažai Vidiškių seniūnijos kaimų, Ceikiniai, Mažėnai ir daugelis kitų vietovių. Žmonės skambina, pyksta, skundžiasi, kad „plaukia“ šaldytuvai, stringa ryšys. Vakar Ignalinoje vis trūkinėjo internetas, merdėjo el. paštas.

Vartotojų pranešimai apie elektros tiekimo sutrikimus priimami LESTO klientų informavimo telefono nr. 1802, tačiau žmonės tiesiog keikiasi, sako, tuo numeriu prisiskambinti – kaip laimėti loterijoje. LESTO gyventojų prašo kantrybės. Juos taip pat reikia suprasti, nes audros eibių mastai dideli. Darbus apsunkina prastos sąlygos: šlapias dirvožemis, sunku privažiuoti iki gedimų vietų, nes daug išvirtusių medžių. Nuversta daug atramų, ant linijų užvirtę medžiai, šakos, todėl remonto darbai užtrunka.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here