Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Rankinėje – kvaišalų paketas

Spalio 16 d. Ignalinoje, Geležinkelio gatvėje, sustabdytas automobilis PEUGOT 406, kurį vairavo 27-erių ignalinietis M. D, o keleivio vietoje sėdėjo 31-erių ignalinietis A. D. Kilus įtarimui, kad automobiliu važiavę asmenys yra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų, automobilis ir jame važiavę asmenys buvo pristatyti į rajono policijos komisariatą. Ten A. D. savanoriškai pateikė rankinėje laikytą polietileninį užspaudžiamą maišelį su žalios spalvos augaline medžiaga, kaip įtariama, kanapėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Spalio 17 d. ignalinietė pranešė, kad iš jai priklausančio gyvenamojo namo prieangio, esančio Ignalinoje, Vasario 16-osios g., buvo pagrobti du ketaus radiatoriai. Gyvenamojo namo teritorija neaptverta, turtas nuo vagystės nedraustas. Žala – 500 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kažkam, matyt, jau šalta…

Išvyko ir dingo

Spalio 17 d. Pelenių kaimo (Linkmenų sen.) gyventojas pranešė, kad jo 24-erių sūnus išvyko į Gruziją ir nuo 2012 m. rugsėjo 13 d. iš jo artimieji negauna jokių žinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės

Spalio 15 d. Rimšėje neblaivus (1,73 prom.) 58-erių J. Š vairavo dviratį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje