Skip to content

Grindų riedulys atkeliauja į Ignaliną

Dar pernai Ignalinos sporto arenose įvairias sporto šakų varžybas lankantys nuolatiniai žiūrovai pirmąkart susipažino su Lietuvoje pastaraisiais metais populiarėjančiu grindų riedulio žaidimu. Sporto ir pramogų arenoje vykusios finalinės varžybos tarp žiūrovų sukėlė daug emocijų. Po jų Ignalinos gimnazijos fizinio lavinimo mokytojas Viktoras Češulis pabandė šiuo žaidimu sudominti ir gimnazistus, surengdamas pirmąsias treniruotes.

Daug kam, net ir mergaitėms, šis žaidimas patiko, todėl, laikui bėgant, treniruotės lauko krepšinio aikštelėje pradėjo vykti reguliariau. Ignaliniečių pastangos neliko nepastebėtos. Grindų riedulio federacija padėjo įsigyti šiam žaidimui reikalingas lazdas, o šiemet Vilniaus „Užkietėjusių vienuolių“ komanda pakvietė šio žaidimo iniciatorių Viktorą Češiulį ir kelis jo auklėtinius rungtyniauti jos sudėtyje ir išbandyti jėgas respublikiniame čempionate.

Neseniai Ignalinos sporto ir pramogų arenoje įvyko Lietuvos grindų riedulio 2012–2013 m. čempionato pirmojo rato rungtynės. Vilniaus „Užkietėjusių vienuolių“ komanda, kurioje rungtyniavo ir grupė ignaliniečių, žaidė su Vilniaus SK „Ardas“ atstovais ir jas laimėjo 6:2. Kitose rungtynėse Vilniaus SK „Andajus“ net 13:1 nugalėjo sostinės FLC „Vilnius“ klubą.

Pasak V. Česiulio, ignaliniečiai dabar Sporto ir pramogų arenoje galės nuolat stebėti čempionato rungtynes ir kartu su juo aikštelėje žaidžiančius ignaliniečius Deividą Kardoką, Egidijų Vitėną, Tomą Sinkevičių ir Justiną Ivošką.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje