Skip to content

Tokių gerų policininkų dar nebuvau sutikusi…

MI informacija

Spalio 13 d. nuvažiavau į Mielagėnus sutvarkyti savo artimųjų kapų. Pavėlavau į autobusą, kuris išvyksta 14.41 val. per Kančioginą. Turėjau laukti autobuso per Paringį, išvykstančio 18.25 val. Laukiau iki 19.40 val., bet taip jo ir nesulaukiau. Telefono su savimi neturėjau.

Nuėjau į parduotuvę prašyti pardavėjos, kad paskambintų į Ignalinos autobusų dispečerinę. Prie parduotuvės stovėjo automobilis, kuriame sėdėjo jaunas vyrukas. Paprašiau jo, kad jis paskambintų į dispečerinę. Skambino du kartus, bet niekas neatsiliepė, turbūt buvo jau vėlu. Pavardės to jauno vyro nepaklausiau, bet jam dėkoju, kad jis patarė man nueiti į seniūniją, kur buvo atvykę policijos pareigūnai iš Ignalinos, sakė, kad jie mane ir parveš į namus.

Policijos pareigūnai, paprašius pagalbos, mielai sutiko mane parvežti. Mano sodyba skendėjo tamsoje, tad policininkas su žibintu palydėjo mane iki namo durų. Jos sunkiai atsidaro, tai ir duris atidarė. Aštuntą dešimtį baigiu pragyventi, o tokių gerų policijos pareigūnų nebuvau sutikusi. Vėliau sužinojau, kad tai buvo pareigūnai Artūras Blaškauskas ir Irmantas Staliauskas.

Ačiū Jums. Tegul Jus ir Jūsų šeimas visada lydi Dievo palaima, sveikata ir laimingas gyvenimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje