Skip to content

Ignaliniečiai vėl kviečiami varžytis „Europrotų“ rudens sezono kovose

MI informacija

Lapkričio 7 d. Ignalinoje prasideda intelektualaus protų kovų žaidimo „Europrotai“ rudens sezonas. Šį pavasarį prasidėjęs, didelio populiarumo sulaukęs, žinias ir nuovoką tikrinantis žaidimas vėl kviečia registruotis ignaliniečių komandas.

Antrasis „Europrotų“ sezonas vyks ne tik 40-yje miestų ir miestelių visoje Lietuvoje, bet ir Briuselyje, kur savo jėgas žaidime išmėgins lietuvių bendruomenė.

„Europrotų“ žaidimai vyksta pagal tradicines protų kovų taisykles, vienintelis skirtumas – visi klausimai vienaip ar kitaip yra susiję su Europa: ES politika, institucijomis, piliečių teisėmis, kultūra, kalbomis ir pan. Kiekviename žaidime rengiami 5 teminiai turai po 10 klausimų, o pergalė skiriama komandai, kuri per žaidimą sugeba teisingai atsakyti į daugiausia klausimų.

Rudens sezone vyks 4 turnyrai, kurie bus rengiami kiekvieną lapkričio trečiadienį nuo 18 val. Ignalinoje žaidimai, kaip ir pavasarį, vyks kavinėje „Žuvėdra“ (Mokyklos g. 11). „Europrotuose“ gali dalyvauti visi norintieji, tereikia surinkti 4–6 žmonių komandą ir užsiregistruoti el. paštu ignalinoseuroprotai@gmail.com arba  tel. 8~652 87466.

Pavasarinio sezono atgarsiai

Pavasarį „Europrotuose“ dalyvavusios ignaliniečių komandos džiaugėsi smagiai praleistu laiku ir įgytomis žiniomis. Iš viso pirmą sezoną mūsų mieste vykusiuose žaidimuose dalyvavo apie 50 žmonių. Gerą jų nuotaiką buvo galima justi ne tik žaidimų metu, bet ir tiesiog perskaičius šmaikščius komandų pavadinimus.

Praėjusio sezono „Europrotų“ komandos džiaugėsi ir organizatorių įsteigtais paskatinamaisiais prizais – USB atmintinėmis, puodeliais, žaidimais „Europa“, žaidimo rėmėjo – kavinės „Žuvėdra sočiaisiais prizais. Pagrindinį prizą – kelionę baidarėmis, kurią įsteigė „Baidarių bazė Kiškių kaime“, laimėjo „Europrotų“ pavasario sezono nugalėtoja – komanda „Bombardino“.

Skatinamas kartų solidarumas

Komandos skatinamos sukviesti žaisti kuo įvairesnio amžiaus žaidėjus. Visoje Europoje švenčiant vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metus, „Europrotų“ komandoms, kuriose bus žaidėjų iki 18 ir virš 50-ies metų, bus skiriama papildomų taškų.

Apie ką bus klausimai?

Kaip ir pirmą sezoną, kiekvienas iš 5 žaidimo klausimų turų bus skirtingas: pirmajame skambės bendrieji klausimai, antrasis ir trečiasis turai atspindės tam tikrą visus 10 klausimų vienijančią temą. Ketvirtasis turas – vaizdinis, jo klausimų pagrindas bus nuotraukos, vėliavos, logotipai ir kita vaizdinė informacija. Paskutiniame ture žaidėjai turės spręsti garsines mįsles – skambės muzikos kūriniai, dainos, kalbos ir pan.

Žaidimą Ignalinoje organizuoja Visagino Europos informacijos centras – Europe Direct ir Ignalinos jaunimo draugija „Sniego gniūžtė“.

Informacinis rėmėjas: populiariausias rajono laikraštis „Mūsų Ignalina“.

Daugiau informacijos apie „Europrotų“ žaidimus, jų planuojamas datas ir vietas kiekviename mieste, žaidimo taisykles galima rasti www.pazinkeuropa.lt/europrotai. Taip pat tel. 8~652 87466 arba el. paštu ekoindre@gmail.com.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here