Skip to content

Ūkininkams tvarkyti finansinius reikalus Šiaulių banke bus paprasčiau

MI informacija

Nuo lapkričio 5 d. Lietuvos ūkininkai, Šiaulių banke pasirinkę specialiai jiems sukurtus naujus paslaugų rinkinius, galės palankiomis sąlygomis tvarkyti kasdienius savo finansinius reikalus, bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų. Prireikus papildomų lėšų, ūkininkams bei žemės ūkio bendrovėms Šiaulių bankas suteiks „Kreditą ūkiui“ ar „Kreditą žemei“.

Ūkininkai turi galimybę rinktis – naudotis banko paslaugų rinkiniu „Ūkiškai“ arba „Ūkiškai PLIUS“. Ūkininkaujantys ir nauju Šiaulių banko produktu nusprendę naudotis klientai per banko paslaugų internetu sistemą „SB linija“ galės nemokamai atlikti neribotą skaičių pavedimų litais į sąskaitas Šiaulių banke ir visuose Lietuvoje registruotuose bankuose. Ūkininkams bus nemokamai suteiktas kredito limitas, taip pat nemokamai jie gaus debetinę arba kreditinę mokėjimo kortelę, o už kortelėje esantį lėšų likutį bus mokama 0,5 proc. metinių palūkanų.

„Rengdami šiuos paslaugų rinkinius, norėjome kuo geriau pajausti ūkininkų poreikius ir pasiūlyti būtent jų reikmėms pritaikytą finansinį produktą, – sako Šiaulių banko Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vytautas Sinius, – Lietuvos ūkininkai – užsiėmę žmonės, todėl nori paprastumo, aiškumo ir patogumo. Naujas Šiaulių banko produktas būtent toks ir yra – paslaugų rinkiniui nustatytas patrauklus mėnesinis mokestis, ūkininkams sudarytos sąlygos ūkiškai, t. y. rūpestingai, apgalvotai ir taupiai, tvarkyti savo finansus“.

Šie rinkiniai verti ūkininkių dėmesio ne tik dėl palankių banko paslaugų sąlygų ir galimybės sutaupyti, bet ir dėl kartu su paslaugų rinkiniu gaunamu draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Naudodamiesi pasirinktu rinkiniu „Ūkiškai“ arba „Ūkiškai PLIUS“ ūkininkai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų – atitinkamai iki 15 tūkstančių litų ir iki 20 tūkstančių litų.

Ūkininkams ir žemės ūkio bendrovėms Šiaulių bankas siūlo ir palankias kreditavimo sąlygas – prireikus papildomų lėšų ūkyje, bankas suteiks „Kreditą ūkiui“, kuris grąžinamas panaudojant Nacionalinės mokėjimo agentūros išmokas, o nusprendusiems įsigyti žemės ūkio paskirties valstybinės žemės, bankas pasiūlys „Kreditą žemei“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here