Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

Vagystės

Lapkričio 5 d. pranešta, kad Kaniūkuose įsibrauta į vandens valymo įrenginių pastatą, priklausantį rajono savivaldybės Dūkšto seniūnijai, iš kurio pagrobtos trys metalinės elektros skydinės durys, metalinė įžeminimo juosta, turėklo tvirtinimo elementai. Žala – 330 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu nustatyti du įtariamieji, to paties kaimo gyventojai: 37-erių R. B. ir 52-ejų P. B.

Lapkričio 6 d. Prisieginės k. (Vidiškių sen.) gyventoja pranešė, kad iš jai priklausančio tvarto, kuriame nėra durų, pavogta apie 10 skardos lapų. Žala – apie 1000 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Siekdami užkirsti kelią panašios rūšies nusikaltimams ir išaiškinti daugiau vagysčių, rajono policijos komisariato pareigūnai pataria rajono gyventojams patiems pasirūpinti savo nuosavybės saugumu – dažniau atvažiuoti į negyvenamas sodybas, paprašyti netoliese gyvenančiųjų jas apžiūrėti, pagal galimybes įsirengti signalizaciją ar apdrausti savo turtą, o pirmiausia – užrakinti pastatus. Tik tuomet bus mažesni materialiniai ir moraliniai nuostoliai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *