Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

Vagystės

Lapkričio 5 d. pranešta, kad Kaniūkuose įsibrauta į vandens valymo įrenginių pastatą, priklausantį rajono savivaldybės Dūkšto seniūnijai, iš kurio pagrobtos trys metalinės elektros skydinės durys, metalinė įžeminimo juosta, turėklo tvirtinimo elementai. Žala – 330 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu nustatyti du įtariamieji, to paties kaimo gyventojai: 37-erių R. B. ir 52-ejų P. B.

Lapkričio 6 d. Prisieginės k. (Vidiškių sen.) gyventoja pranešė, kad iš jai priklausančio tvarto, kuriame nėra durų, pavogta apie 10 skardos lapų. Žala – apie 1000 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Siekdami užkirsti kelią panašios rūšies nusikaltimams ir išaiškinti daugiau vagysčių, rajono policijos komisariato pareigūnai pataria rajono gyventojams patiems pasirūpinti savo nuosavybės saugumu – dažniau atvažiuoti į negyvenamas sodybas, paprašyti netoliese gyvenančiųjų jas apžiūrėti, pagal galimybes įsirengti signalizaciją ar apdrausti savo turtą, o pirmiausia – užrakinti pastatus. Tik tuomet bus mažesni materialiniai ir moraliniai nuostoliai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje