Skip to content

Prasidėjo rajono krepšinio pirmenybės

Mamertas KRAPAUSKAS

Pirmadienį prasidėjo rajono 2012–2013 m. vyrų krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauti pageidavimą pareiškė 8 komandos. Dėl aukso medalių ir pirmenybių taurės varžysis Ignalinos krepšinio asociacijos (IKA), Švenčionių sporto mokyklos, „Žuvėdros“, Vidiškių ir Ignalinos gimnazijų, Strigailiškio gyvenvietės, „Vanagų“ bei praėjusių varžybų nugalėtojos – „Chebros“ – komandos.

Jau įvyko pirmosios rungtynės, kuriose Ignalinos krepšinio asociacijos komanda 78:61 nugalėjo jaunuosius krepšininkus.

Kaip MI informavo krepšinio asociacijos prezidentas Mantas Ilgūnas, nepaisant to, kad rajono rinktinė dėl finansinių sunkumų šiemet nedalyvaus Lietuvos regionų lygos čempionate, bet krepšinio mėgėjai nebus nuskriausti. „Ignalinos“ komanda dalyvaus Rytų Aukštaitijos krepšinio lygos pirmenybėse, kur rungtyniaus jau pažįstami ir patyrę krepšininkai kartu su gabiausiais jaunaisiais žaidėjais.

Beje, M. Ilgūnas pareiškė, kad greitai, lapkričio 17 d., Ignalinoje bus organizuojamas įdomus tinklinio turnyras AB „Meleksas“ taurei laimėti.

Šiandien, penktadienio vakarą, rajono pirmenybėse žais Ignalinos gimnazijos ir „Vanagų“ bei Strigailiškio ir IKA komandos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here