Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

Vagystės

Lapkričio 10 d. ignalinietė pranešė, kad Ignalinoje, Vilniaus g., išmušus jai priklausančio gyvenamojo namo lango dvigubą stiklą, buvo įsibrauta į vidų ir iš sandėliuko pavogtas aliumininis 40 litrų talpos bidonas, o iš nerakinamo lauko sandėliuko – kirvis. Žala – 180 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Lapkričio 11 d., apie 12 val., Ignalinoje, Technikos g., pritaikius raktą, įsibrauta į ignaliniečiui priklausančią automobilių plovyklą ir iš patalpose esančios dėžutės pagrobta 1500 litų. Apsaugos signalizacija įrengta, tačiau nebuvo įjungta.

Nubaustas advokatas

Dar balandžio 26 d., apie 9 val., rajono policijos komisariate 68-erių advokatas Romanas Bareika savo reiškiamais žodžiais įžeidė atliekančio tarnybines pareigas uniformuoto policijos pareigūno garbę ir orumą. Savo veiksmais jis padarė pažeidimą, numatytą Administracinių teisės pažeidimų kodekso 187 str. 2 d. (policijos pareigūno garbės ir orumo įžeidimas).

Teismas pripažino advokatą kaltu, padarius administracinį teisės pažeidimą, ir paskyrė jam nuobaudą – 300 Lt baudą.

Smurtas

Lapkričio 10 d. Ignalinoje, asmeninio konflikto metu, sūnus sukėlė fizinį skausmą savo tėvui, o kitą dieną pastarąjį bandė smaugti, grasino nužudyti.Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Girti“ pedalai

Lapkričio 11 d. Ceikiniuose neblaivus 41-erių A. C. (1,65 prom.) vairavo dviratį. Pažeidėjui surašytas protokolas.

Skenduolis

Lapkričio 8 d.nedideliame tvenkinyje Kalviasalio k. (N. Daugėliškio sen.) rastas paskendęs 58-erių R. P. Kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here