Skip to content

Saulius Čepulis apgynė čempiono vardą

Mamertas KRAPAUSKAS

 

Šeštadienį Kultūros ir sporto centro Sporto skyrius surengė atviras individualias rajono vyrų ir moterų šaškių pirmenybes. Šįkart jose kažkodėl nepanoro dalyvauti moterys, tad dėl rajono čempiono vardo varžėsi tik 8 stipriausi šaškininkai.

Kaip ir buvo tikėtasi, pagrindinė kova dėl aukso medalių vyko tarp praėjusių metų ir daugelio turnyrų nugalėtojo Sauliaus Čepulio, Vyganto Dilio ir šio žaidimo veterano Kazimiero Rimšelio. Nė vienam iš pirmenybių dalyvių nepavyko išvengti pralaimėjimų. S. Čepulis kiek nelauktai turėjo pripažinti K. Rimšelio pranašumą, dar pustaškį prarado žaisdamas su Albertu Naudušu. Tačiau nugalėjo visus kitus varžovus, tarp jų ir pagrindinį savo persekiotoją – V. Dilį. Tad, surinkęs 5,5 taško, jis apgynė rajono čempiono titulą ir pelnė aukso medalį.

Po 5 taškus surinko V. Dilys ir K. Rimšelis. Kadangi judviejų dvikovą buvo laimėjęs V. Dilys, tai jam ir atiteko sidabro medalis, o šio žaidimo veteranui K. Rimšeliui – trečioji vieta. Ketvirtą vietą užėmė svečias iš Švenčionių r. – Vaclovas Bečelis.

Vėl šauniai rungtyniavo 87-erių šaškininkas Julius Barkauskas, sugebėjęs nugalėti Algirdą Semašką bei Bernardą Kardelį, kurie anksčiau dažnai patekdavo tarp pirmenybių prizininkų.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here