Skip to content

Ceikiniai – aštuntoji gyvenvietė, turinti švarų vandenį

MI informacija

Jau ir Ceikiniuose žmonės gers švarų vandenį. Ketvirtadienį kaimo gyventojai, seniūnas, savivaldybės, įmonės „Ignalinos vanduo“ atstovai bei rangovai susirinko į naujų vandens kokybės gerinimo įrenginių pristatymą, kuris pradėtas simbolinės juostelės perkirpimu. Nedidelis namelis su modernia įranga, kuri iš vandens pašalins per didelį geležies kiekį, pastatytas už gyvenvietės, netoli vandens bokšto.

– Tegul Dievas laimina gerus darbus. Džiaugiuosi tuo, kas daroma dėl žmonių gerovės, – sakė klebonas Marijonas Savickas, pašventinęs šį svarbų objektą ir švarų vandenį.

Vandens kokybės gerinimo įrenginiai buvo pastatyti įgyvendinant projektą „Geriamojo vandens tiekimo, vandens gerinimo ir nuotekų tvarkymo sistemų įrengimas ir atnaujinimas Ignalinos rajono kaimo vietovėse“. Darbų Ceikiniuose vertė – daugiau nei 150 tūkst. Lt.

„Ignalinos vandens“ direktorius Valentas Šimonis (dešinėje) pakvietė paragauti nevalyto ir išvalyto vandens bei palyginti skonį.
Kaip sakė darbus atlikusios UAB „Eigesta“ direktorius Eimantas Baravykas, įrenginiuose įdiegta moderni vandens valymo technologija, naudojanti tik gamtinės kilmės įkrovą ir orą. 

Meras Bronis Ropė pasidžiaugė, kad Ceikiniai jau aštunta rajono gyvenvietė, turinti tokius vandens valymo įrenginius. Ateityje spręstinas dar lieka vamzdynų klausimas. Meras dėkojo statybininkams ir visiems pagalbininkams, laiku ir kokybiškai atlikus visus darbus. UAB „Eigesta“ vadovui įteikta padėka.

UAB „Eigesta“ vadovui Eimantui Baravykui įteikta padėka.
Seniūnas Juozas Velička dėkojo savivaldybei, besirūpinančiai visomis rajono gyvenvietėmis, ir visiems, prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo. Džiaugėsi, kad dabar Ceikiniuose pagerės žmonių buitis. Anksčiau geležies kiekis vandenyje siekė net 0,4 mlg/l, dabar – 0,1 mlg/l (norma yra 2 mlg/l).

Įmonės „Ignalinos vanduo“ direktorius Valentas Šimonis visus kvietė paragauti nevalyto ir išvalyto vandens bei palyginti skonį. Žmones linksmino laisvalaikio organizatorė Milda Dikmonienė ir kolektyvo „Babutės kuperkas“ dainininkės.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje