Skip to content

Konkurso „Blykstę šešėliui“ nugalėtojas – daugėliškėnas

MI informacija

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog baigėsi fotografijų konkursas „Blykstę šešėliui“. Jo nugalėtojus išrinko komisija ir „Facebook“ socialiniame tinkle Elektroninio deklaravimo paskyroje balsavę lankytojai. Nugalėtojais tapo moksleiviai iš Alytaus ir Ignalinos.

„Labai svarbu, kad jaunoji karta kuo anksčiau sužinotų apie šešėlinės ekonomikos daromą žalą valstybei bei savo žiniomis skatintų draugų, bei pažįstamų sąmojingumą“ – teigia VMI viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnaitė, džiaugdamasi, jog moksleiviai noriai dalyvavo konkurse ir kūrybiškai išreiškė savo požiūrį į „šešėlį“, o apskričių valstybinių mokesčių inspekcijų komunikacijos specialistai aktyviai prisidėjo organizuodami konkursą.

5–8 klasių kategorijoje fotografijų konkurso „Blykstę „šešėliui“ laimėtoju tapo Utenos AVMI išrinkta Naujojo Daugėliškio mokyklos aštuntoko Dovydo Cicėno nuotrauka:

„Žinojome, kad mūsų mokinio nuotrauka pateko į konkurso pusfinalį ir visa mokykla palaikė Dovydą. N. Daugėliškio mokyklos bendruomenė nėra didelė, tačiau stengiamės dalyvauti įvairiuose projektuose ir mokinius raginame nelikti abejingais šių dienų aktualijoms,“ – sakė vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja Gražina Mackonienė, pažadėdama į kitą savaitę vyksiantį susitikimą su Utenos AVMI viršininku Pranu Alsiu būtinai sukviesti ne tik 5–12 klasių moksleivius, bet ir mokytojų kolektyvą.

9–12 klasių kategorijoje originaliausia ir kūrybiškiausia pripažinta Alytaus AVMI išrinkta Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos 10b klasės mokinės Indrės Paulauskaitės fotografija.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje