Skip to content

Tarp apdovanotųjų – rajono policininkas

MI informacija

Neseniai minėtai Tarptautinei antikorupcijos dienai skirtame renginyje buvo apdovanotos geriausios metų antikorupcinės iniciatyvos. Už jas buvo apdovanotos mokyklos, mokytojai, moksleiviai, verslo ir žiniasklaidos atstovai, policijos pareigūnai. Tarp apdovanotųjų ir mūsų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vyresnysis patrulis Sigitas Kaladinskas.

„Kiekvienas savo gyvenime turime turėti sąžinės veidrodį, kuris padėtų atsakyti, ar mes tikrai net ir kasdieniuose dalykuose nedarome vienokios ar kitokios klaidos, nevengdami pagundos arba užmiršdami, kad, tarkim, atlyginimas „vokelyje“ yra ne tik nesąžiningas poelgis, mokesčių slėpimas, bet ir bausmė mums patiems“, – sveikindamas renginio dalyvius sakė ekspremjeras Andrius Kubilius.

Jis pabrėžė, kad kovą su korupcija turėtume pradėti nuo šeimos ir mokyklos, savo vaikams ir anūkams paaiškindami, kodėl, policijos pareigūnui sustabdžius dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo, nereikia siūlyti jam „asmeninės dovanos“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje