Skip to content

Nepamirškime, nuo pirmadienio „greitukę“ kviesime per Uteną

Mamertas KRAPAUSKAS

Antradienį rašėme, kad nuo pirmadienio, gruodžio 10 d., greitąją medicininę pagalbą jau kviesimės per Uteną. Nenustekite, kad į skambučius atsilieps ne Ignalinos GMP dispečerinė, o Utenos PSPC tarnyba. Skambinant iš laidinio telefono, kaip ir anksčiau, užtenka surinkti 03, mobiliuoju telefonu iš „Omnitel“ tinklo – 103, iš „Bitės“ ar „Tele2“ tinklų – 033.

Šios savaitės pradžioje, kaip ir rašėme, Ignalinos GMP tarnyboje apsilankė Utenos PSPC tarnybos vyr. slaugos administratorė Jūratė Rinkevičienė, kuri ignaliniečius supažindino su nauja tvarka. Ignalinos GMP tarnyboje veiks dvi (darbo dienomis) ir trys brigados poilsio dienomis, kurios turės atitinkamus numerius (5, 6 ir 7) ir nemokamus mobiliuosius telefonus. Tad tą dieną budinčioms brigadoms iš Utenos centro bus perduoti iškvietimai. Tuo atveju, jeigu koks automobilis sugestų, į pagalbą atskubėtų rezervinis automobilis iš Utenos.

Kaip teigė J. Rinkevičienė, svarbu, kad gyventojai žinotų, jog skambinant į centrą būtina pranešti pagalbos reikalaujančio asmens tikslų vardą, pavardę, gimimo metus ir gyvenamą vietą pagal seniūnijas ir kaimus. Į Centrą jau perduoti tikslūs kaimų sąrašai ir jų koordinatės.

Viešnia iš Utenos užtikrino, kad nuo šios reorganizacijos GMP iškvietimų operatyvumas nė kiek nenukentės ir dėl to rajono gyventojai neturi nuogąstauti. Nuo kitų metų sausio pradžios Centre bus įdiegta nauja programa ir visi automobiliai bus aprūpinti kompiuteriais, todėl tarpusavio ryšys su Centru dar labiau

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here