Skip to content

Vis daugiau rajono gyventojų nebepatiki skambinančiais sukčiais

MI informacija

Lapkričio 27–30 d. rajono policijos komisariate užregistruoti 3 rajono gyventojų pranešimai, susiję su „telefoniniais“ sukčiais.

Lapkričio 27 d., 15.24 val., Didžiasalio gyventojas pranešė, kad asmenys, paskambinę į laidinį telefoną, pranešė, kad jis laimėjo 5000 litų. Supratęs, kad tai sukčiai, pilietis padėjo telefono ragelį.

Lapkričio 29 d., 12.30 val., pranešta, kad asmuo gavo SMS žinutę, kurioje rašoma, kad jis laimėjo 1000 Lt ir X6 mobiliojo ryšio telefoną. Pranešėjas suprato, jog tai sukčius, ir jokių sandorių nesudarė.

Lapkričio 30 d., 16.24 val., ignalinietė pranešė, kad jai paskambino nepažįstamas vyriškis ir, prisistatęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos darbuotoju Š. Remeikiu, prašė padiktuoti elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis, meluodamas, jog neteisėtai jos sąskaita pervedami pinigai. Ignalinietė suprato, kad tai sukčiai, jokių kodų nediktavo ir pranešė policijai.

Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi, kad vis daugiau gyventojų nebepatiki „telefoniniais“ sukčiais, ir dar kartą įspėja gyventojus būti budriems ir itin atsargiai bendrauti telefonu su nepažįstamais asmenimis, nepaisant to, kuo jie prisistato. Jeigu kyla nors mažiausias įtarimas, nedelsdami skambinkite į policiją trumpuoju Bendruoju pagalbos centro telefonu 112.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje