Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Lapkričio 2 d. rajone, atlikus sankcionuotą kratą, 54-erių įtariamosios F. A. namuose buvo rasta ir paimta apie 28 litrus, kaip įtariama, stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų.

Lapkričio 5 d. pranešta, kad Kaniūkų kaime įsibrauta į vandens valymo įrenginių pastatą, priklausantį rajono savivaldybės Dūkšto seniūnijai, ir pagrobtos trys metalinės elektros skydinės durys, įžeminimo metalinė juosta, turėklo tvirtinimo elementai. Žala – 330 Lt.

Nustatyti du įtariamieji, to paties kaimo gyventojai: 37-erių R. B. ir 52-ejų P. B.

Lapkričio 10 d. ignalinietė pranešė, kad Ignalinoje, Vilniaus g., išmušus jai priklausančio gyvenamojo namo lango dvigubą stiklą, įsibrauta į vidų ir iš sandėliuko pavogtas aliumininis 40 litrų talpos bidonas, o iš nerakinamo lauko sandėliuko – kirvis. Žala – 180 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Nustatytas įtariamasis – 52-ejų Ignalinos m. gyventojas R. G.

Lapkričio 14 d. visaginietė pranešė, kad Dūkšto sen., prie Didžiasalio k. esančiame miške, nupjauta ir pavogta apie 17 pušų. Žala – apie 1000 Lt.

Tyrimo metu nustatytas įtariamasis, tai 25-erių Ignalinos r. gyventojas P. S.

Lapkričio 14 d. Dūkšte, Geležinkelio g., nuo UAB „Artera“ priklausančio pastato rampos buvo nuardyta ir pavogta apie 300 vnt. metalinių plytelių, o išlaužus katilinės metalinių durų pakabinamą spyną, pavogtos katilo durelės. Žala – apie 1500 Lt.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyti įtariamieji, tai rajono gyventojai: 42-ejų A. L., 39-erių R. P. ir 48-erių I. Š.

Lapkričio 17 d. Ignalinos parduotuvėje „Maxima“ sulaikytas pilietis V. Š., kuris pasikėsino iš parduotuvės prekybinės salės pagrobti įvairių prekių už 238,57 Lt.

Nustatyta, jog V. Š. yra 48-erių Latvijos Respublikos pilietis.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here