Skip to content

Viešnios iš Vokietijos

MI informacija

Praėjusią savaitę rajone lankėsi Raudonojo kryžiaus atstovės Anhė Langbehn  ir Karina Kehrbein iš Vokietijos Kronshageno miesto. Viešnios atvežė humanitarinės paramos siuntą, kuri perduota  Raudonojo kryžiaus Ignalinos skyriui, globos įstaigoms, ligoninei. Gruodžio 6 d. vokietės  priimtos savivaldybėje, jos bendravo su rajono meru Broniu Rope, savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina. Susitikime taip pat dalyvavo Raudonojo kryžiaus Ignalinos skyriaus vadovė Irena Rapkauskienė.

„Džiaugiamės, kad kasmet mus aplankote prieš didžiąsias šventes, jūsų atvykimas mums visada malonus, o parama labai reikalinga“, – sakė meras B. Ropė. Meras aptarė globos įstaigų gyvenimą, pristatė darbus ir planus. Minėta, kad renovavus pastatą ir perkėlus vaikų darželį, pagerėjo gyvenimo sąlygos Dūkšto globos namuose gyvenantiems seneliams. Į naują pastatą planuojama perkelti ir Daugėliškio globos namus.

Viešnios aplankė Didžiasalio ir Daugėliškio globos namuose gyvenančius vaikus. Kiekvienam vaikui įteikta asmeniškai jam paruošta dovanėlė. Dovanų nuvežta ir Dūkšte globojamiems seneliams. I. Rapkauskienė dėkojo už dovanas vaikams, seneliams, taip pat pasidžiaugė, kad šįkart Dūkšto senelių globos namams atvežta taip reikalingų sauskelnių, įklotų, kitų higienos priemonių, rajono ligonei – dvi funkcinės lovos, vaikiška lovytė, taip pat ramentų, lazdelių, kitų daiktų. Viena šeima dovanų gavo šaldytuvą. Raudonojo kryžiaus atstovės už 300 eurų nupirko maisto prekių sunkiai besiverčiančioms šeimoms. I. Rapkauskienė taip pat aptarė planus Ignalinoje steigti Raudonojo kryžiaus dienos centrą bei įgyvendinti kitus projektus.

„Mes dėkojame už visada draugišką priėmimą ir džiaugiamės jūsų svetingumu. Ir toliau norime bendradarbiauti ir teikti paramą“, – sakė jau ne pirmą kartą Ignalinoje besilankanti Karina Kehrbein. O štai Anhė Langbehn atvyko pirmą kartą. Jaunai moteriai ypač malonius įspūdžius paliko susitikimas su vaikais Daugėliškio globos namuose. Meras Bronis Ropė viešnioms įteikė savivaldybės dovaną, dėkojo už nuoširdžią pagalbą ir linkėjo gražių švenčių bei gerų metų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje