Skip to content

Ugniai prireikė dar vienos aukos

MI informacija

 

Ketvirtadienį apie 18.40 val. bendruoju pagalbos centro telefonu 112 pranešta, kad Maksimonių k. (Vidiškių sen.) dega gyvenamasis namas, kurio viduje gali būti žmogus. Į įvykio vietą išsiųstos Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos ir Daugėliškio ugniagesių komanda.

Atvykę į vietą, ugniagesiai namą rado degantį atvira liepsna. Gesinimo darbai pradėti 18.52 val., o 19.07 val. namo viduje rastas jo šeimininkas, 58-erių Jonas Lazauskas, kuris buvo išneštas į lauką ir perduotas medikams. Nukentėjęs buvo intensyviai gaivinamas, bet netrukus medikai pranešė, kad žmogaus atgaivinti nepavyko, jam konstatuota mirtis.

Gaisro metu išdegė vienas namo kambarys ir veranda, sudegė juose buvę namų apyvokos daiktai. Aprūko kito kambario sienos. Daugėliškio ugniagesiai buvo palikti dar kurį laiką budėti gaisravietėje. Įvykis tiriamas.

Šiemet tai jau antra gaisro auka rajone (pirmoji neseniai buvo Petriškėje). Jeigu daugiau gaisruose šiemet niekas nežus, bus pasiektas geriausias visų laikų rezultatas. Tačiau dar reikia išgyventi dvi savaites

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje