Skip to content

Ačiū už Jūsų triūsą

MI informacija

Baigėsi metinės prenumeratos vajus, nors ji vyksta ir toliau – redakcijoje ir paštuose lankosi pavėlavusieji, užmiršusieji. Paštuose „MūsųIgnaliną“ galima užsisakyti nuo vasario, o redakcijoje ar pas mūsų laiškininkę Danutę (tik miesto gyventojai) – nuo bet kurio MI numerio.

Tačiau šįkart ne apie tai. Dar neįvertinome Jūsų, mieli paštininkai, triūso. Surinkę duomenis iš paštų, išsiaiškinome, kad daugiausiai mūsų laikraščio vėl užsakė ir išnešioja Vidiškių pašto laiškininkė Marytė ČESOKIENĖ. Jos krepšyje – 93 „Mūsų Ignalinos“. Į antrąją vietą pirmąkart iškopė Didžiasalio pašto laiškininkas Darius RAMELIS – 91, trečioje vietoje – ceikiniškis Jonas TABORAS (73), ketvirtoje ir penktoje vietose – Kazitiškio bei N. Daugėliškio paštų laiškininkės Vitalija BLAŽEVIČIENĖ ir Janė BUBULIENĖ – po 58 MI egzempliorius.

Kaip ir žadėjome, sunkiausių laiškininkų krepšių penketukas apdovanojamas „Danaltos“ prekybos centro atitinkamai 100, 80, 70 ir 50 Lt vertės dovanų čekiais. Sveikiname ir dėkojame. Dovanas įteiksime asmeniškai.

Dėkojame visiems rajono paštų artojams. Nuo penketuko labai nedaug atsiliko linkmeniškė Danguolė Ryliškienė (52), dūkštietė Regina Pakalkienė (49), mielagėniškė Banga Kairienė (48), Birutė Krasko iš Kazokinės (40) ir daugelis kitų.

Nors nežadėjome paštų, daugiausiai užsakiusių „Mūsų Ignalinos“, rikiuotės, vis dėlto paminėsime visus, peržengusius šimto ribą (duomenys yra savaitės senumo, dabar kai kurie jų pasikeitę į didesnę pusę). Tai N. Daugėliškio paštas – 168, Vidiškių – 123, Dūkšto – 115, Linkmenų – 113, Kazokinės ir Mielagėnų – po 104 bei Kazitiškio – 103. Kadangi rekordinę prenumeratos žymą tarp kaimo paštų pasiekė N. Daugėliškio paštas, jo kolektyvui atkeliaus nežadėtas, bet skanus, MI tortas.

Ignalinos pašte užprenumeruoti 185 laikraščio egzemplioriai, o pas mūsų laiškininkę Danutę – dar 221, tačiau didelę dalį jų atėjo ir užsisakė patys žmonės.

Visiems Jums sėkmės, sveikatos, skalsos ir vilties metų!

Redakcija

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje