Skip to content

Jaunieji biatlonininkai išvyko į Pasaulio čempionatą

Pirmadienį keturi Kultūros ir sporto centro Sporto skyriaus biatlono trenerių Aleksandro Ščekočikino, Edvardo Rasimovičiaus ir Gintaro Čepulio auklėtiniai – Gaudvilė Nalivaikaitė, Evaldas Baltakys, Nikolajus Kondratovas ir Arnoldas Mikelkevičius – išlydėti į Pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą, kuris vyks Austrijoje nuo sausio 23 iki vasario 1 d.

Teisę ginti Lietuvos garbę jie iškovojo Madonoje (Latvija) vykusiose AB „Lietuvos dujos“ biatlono taurės varžybose, kuriose per dvi dienas, varžydamiesi su stipriausiais bendraamžiais iš Vilniaus, Anykščių ir Visagino ir atskirose distancijose užimdami pirmąsias vietas, pateko į rinktinės sudėtį. Beje, Madonoje tarp pačių jauniausių šaudančių slidininkų sėkmingai startavo ir Danielė Paukštytė, 5 km distancijoje iškovojusi pirmąją vietą, o tarp berniukų – Dainius Bielinis, 6 km trasoje užėmęs antrąją vietą.

Kiek anksčiau į Pasaulio jaunimo slidinėjimo čempionatą Lietuvos rinktinės sudėtyje išvyko dar du ignaliniečiai – Tautvydas Strolia ir Julius Kardelis, kurie rungtyniaus Čekijoje.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje