Skip to content

Kiaulystės dėsniai

MI informacija

Ar gerai gyvenate, brangūs skaitytojai? Norėjau paklausti: ar gyvenate kaip kiaulės? Nesupratote ar gal net įsižeidėte? Tada pasakykite, ar jūsų gerove Briuselis rūpinasi? Teisėmis rūpinasi, čia nieko neprikiši. Rūpinasi net tada, kai to neprašome. O gerove – Briuseliui kiaulių gerovė svarbiau. Tiesa, iš pradžių buvo susirūpinta vištų gerove. Taip susirūpinta, kad po visų tų vištidžių reformų (žodis, Lietuvoje jau tampantis keiksmažodžiu) kiaušiniai perpus pabrango.

 

Dabar Briuselis ėmėsi kiaulių. Kokie kiaulių gyvenimo pagerinimai jam parūpo – visų smulkmenų nežinau, bet girdėjau, kad kiaulėms ne tik reikės duoti daugiau vietos, bet ir pramogų: žaislų duoti.  

Na, žmonių gyvenime žmogiškos kiaulės tos vietos šiais laikais labai daug užima, ir darbe, ir šiaip aplinkui, o pažiūrėjus televizijos laidas, nesunku suvokti, kad ir pramogų tos kiaulės pakankamai turi, ir kitas kiaules sėkmingai linksmina.

Bet tai žmogiškos kiaulės, jos pačios savimi pasirūpina, o paprastomis kriuksėmis rūpintis reikia žmones priversti. Iš pradžių – žaisliukų, paskui – ir televizorių tvarte reikės pastatyti. Vienos kiaulės prie kitų visai priartės. 

Dėl to didžiulio rūpinimosi kiauliena neabejotinai pabrangs. Briuselis tai supranta, todėl iš šio miesto mums jau aiškinama, kad kiaulieną valgyti nesveika. Galų gale, ne už kalnų tas žingsnis, kai Briuselyje sėdintys gyvūnų gerovės šalininkai nuspręs, kad kiaulių skersti nevalia.

Kritusias nuo senatvės gal ir bus leista suvalgyti, bet skersti pačiame jėgų žydėjime – tai greitai bus gyvūnų teisių pažeidimas.

Bet juk nepasakysi, kad Briuselis žmogaus teisėmis nesirūpina. Štai Rusijos įstatymdaviai nusprendė uždrausti propaguoti homoseksualizmą tarp nepilnamečių. Iš karto ir šioje šalyje žmogaus teisių gynėjai pasipiktino ir Europa tokį žingsnį pasmerkė.

Ne, jokiu būdu nelyginu tų, patys žinote, kurių, su kiaulėmis, man net tokia mintis į galvą neatėjo. Tai tik pavyzdėlis, kaip kovojama už teises. Priešingu atveju nepilnamečiai nežinotų, kaip tai daroma ir kodėl tai yra gražu, kodėl to šlykštyne negalima vadinti. Nepilnamečiai tiesiog privalo priartėti prie civilizacijos, ar ne?

Ir mūsiškės žmogaus teisių gynėjos aktyvios. Štai keturios Lietuvos pilietės apskundė Lietuvą Strasbūro žmogaus teisių teismui. Moteriškės mano, kad Lietuvoje nesudaromos sąlygos gimdyti namuose, todėl gimdyvės priverstos vykti į gydymo įstaigas, o tai esą labai traumuoja ir jas, ir jų kūdikius.

Apskritai, kai kurių pažangių moteriškių nuomone, civilizacija – tai iškrypimas. Girdėjau per radiją vieną tokią šnekant, kad štai pas mus kūdikėliai priversti būti su sauskelnėmis, o štai Afrikoje vaikai yra laimingi, nes ten negrai, atsiprašau, juodaodžiai, sauskelnių neišgali nusipirkti, todėl jie yra arčiau gamtos ir jų vaikai bėgioja plikais užpakaliais ar būna suvynioti į skudurus. Pašutusiais užpakaliais, bet laiminti, nes nesugadinti civilizacijos.

Beje, šeimininkės, nedrįskite keksiuko „Negriuko“ taip vadinti, tai politiškai nekorektiška. Išeitų, Amerikoje tokį keksiuką privalu vadinti afroamerikiečiu, o Lietuvoje – afrolietuviu? Ne, net nebandykite taip vadinti, nes būsite apkaltintos rasinės nesantaikos kurstymu, o gal net kanibalizmo propagavimo: juk keksiukas yra suvalgomas…

Bet nukrypau nuo temos. Ar žinote, kad žmogaus teisių specialistai, na, tie, kurie tokiomis nuskriaustosiomis bei kitomis panašiomis mažumomis rūpinasi, dėl Strasbūro teismo sprendimo beveik neabejoja: Lietuvai bus liepta sudaryti norinčioms sąlygas gimdyti namuose. Matyt, neužilgo prie kiekvienos tokios gimdyvės turės sėdėti po vieną gydytoją.

Sakote, gydymo įstaigose gydytojų nebeužteks? Čia jau bus tų moterų, kurios nesugeba pakovoti už savo teises, problema. Tokie jau yra briuseliški kovos už gyvūnų ir žmonių teisės dėsniai. Arba kiaulystės dėsniai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here