Skip to content

Pastangos įvertintos metų sportininkės nominacija

MI informacija

Prabėgus metams, galime prisiminti visas akimirkas, kurios per metus įsirėžė mums į atmintį, galime prisiminti žmones, kuriuos sutikome ar su kuriais teko atsisveikinti. Tačiau metų pabaiga ne tik prisiminimų, bet ir per metus pasiektų nuopelnų įvertinimo metas. Ignalinoje yra labai daug šaunių sportininkų, tačiau metų sportininko nominacija atiteko jaunai merginai – Dovilei MIKOLIŪNAITEI.

– Esi plaukikė, kodėl būtent plaukimas?

– Net nežinau (šypsosi). Tiesiog ši sporto šaka mane sužavėjo, o pradėjusi treniruotis pastebėjau, jog man gerai sekasi, tai dar labiau mane įkvėpė.

– Kiek laiko sportuoji?

– Pradėjau sportuoti devynerių, šiemet jau bus septyneri metai, kai užsiimu plaukimu.

– Ar daug treniruojiesi?

– Pakankamai. Treniruojuosi kiekvieną dieną po du kartus.

– Ar nepritrūksta laiko?

– Ne (juokiasi). Tiesiog užsiimu tuo, kas man patinka, o tam laiko visuomet apstu.

– Buvai nominuota metų sportininke, ką tau reiškia ši nominacija?

– Džiaugiuosi. Smagu būti įvertintai, visgi tai reikalauja pastangų, o įvertinimas už jas – labai malonus.

– Buvai susitikusi su olimpine čempione Rūta Meilutyte, ką tau reiškia šis susitikimas?

– Buvo smagu. Pasikalbėti neteko, tačiau, nepaisant to, buvo malonu susitikti su Rūta, juk ši mergina ne vienam tapo pavyzdžiu, kaip nenuleidžiant rankų ir įdedant daug darbo galima išpildyti net ir didžiausias svajones, o aukso medalis Olimpinėse žaidynėse – kiekvieno sportininko svajonė.

– Ar didelė tavo laimėjimų apimtis?

– Turiu nemažą kolekciją įvairių apdovanojimų, tikslaus skaičiaus negalėčiau įvardinti, nes jų neskaičiuoju (juokiasi), tačiau šiuo metu turiu virš 100 medalių, 8 taures ir labai daug padėkos raštų bei diplomų.

– Kokios varžybos tau buvo sunkiausios?

– Buvo daug ir įvairių varžybų, kurios pareikalaudavo labai daug jėgų, tačiau labiausiai įsiminė Lietuvos plaukimo čempionatas.

– Ar jaudiniesi prieš varžybas?

– Nuo pat pirmųjų varžybų iki šiol išliko jaudulys ir baimė. Nesvarbu, jog jau pakankamai ilgai sportuoju, tačiau jaudinuosi prieš kiekvienas varžybas.

– Koks apdovanojimas ar laimėjimas tau yra svarbiausias?

– Suaugusiųjų plaukimo čempionatas buvo vienos iš mano svarbiausių varžybų, todėl jose iškovota I vieta man reiškė labai daug.

– Ar ir savo ateitį siesi su sportu?

– Dar nežinau, kuo norėčiau užsiimti baigusi mokslus, tačiau, jei tik pavyktų, plaukikės karjeros tikrai neatsisakyčiau.

– Kaip manai, ar Ignalinoje sudarytos geros sąlygos plaukimo treniruotėms?

– Sąlygos treniruotėms yra pakankamai geros, žinoma, visuomet norisi geriau, todėl daugiau inventoriaus tikrai būtų į naudą.

Galbūt ši mergina ateityje kovos už Lietuvos garbę visai taip pat, kaip ir Rūta Meilutytė. Metų sportininku tapti nėra lengva, todėl telieka jaunajai sportininkei palinkėti sėkmės ir ištvermės tiek varžybose, tiek treniruočių metu.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here