Skip to content

Ignalinos „Swedbanke“ atsivėrė visą parą veikianti savitarnos erdvė

 

Šią savaitę „Swedbank“ Ignalinos padalinio vadovė Dalia Greizienė pakvietė susipažinti su naujove. Nuo šiol ignaliniečiai kasdienes nesudėtingas finansines operacijas banke kviečiami atlikti savarankiškai. Tai galima padaryti bet kuriuo paros metu, užsukus į „Swedbank“ savitarnos erdvę 24/7. Šie skaičiai ir reiškia, kad savitarnos erdvė dirba septynias dienas per savaitę ir kasdien 24 val. per parą. Kitaip sakant, atidaryta įstaiga, kuri niekada neužsidaro. Savitarnos erdvėje banko klientai gali išsigryninti pinigus ir grynuosius įnešti į savo sąskaitą, pasinaudoti interneto banko terminalu, o kilus klausimams, paskambinti banko specialistams.

„Gyventojai atranda alternatyvius kasdienės bankininkystės būdus, nes mato, kad tai taupo jų laiką ir pinigus. Žengdamas koja kojon su modernėjančia visuomene, bankas siūlo greitai, paprastai ir pigiai atlikti finansines operacijas, naudojantis interneto ar telefonine bankininkyste, – sako D. Greizienė. – Siekiame klientams suteikti kuo daugiau galimybių visas kasdienes finansines operacijas atlikti be banko darbuotojų įsikišimo. Tokios yra ir pasaulinės tendencijos, nes bankai siekia klientams suteikti kuo daugiau galimybių bei pasirinkimo laisvės“.

Iki 19 val. įėjimas į savitarnos erdvę visiškai laisvas, vėliau – su bet kuria „Swedbank“ kortele, ja perbraukus per nuskaitytuvą duryse.

Šio banko duomenimis, per pastaruosius kelerius metus sumažėjo žmonių, kurie kreipėsi į klientų aptarnavimo specialistus, kad išsigrynintų pinigus savo sąskaitoje, tačiau išaugo naudojimasis bankomatais – tokių operacijų dalis padidėjo iki 96 proc., net 2,6 karto dažniau klientai grynuosius pinigus į sąskaitas įneša per pinigus priimančius automatus, o ne banko skyriuose. Tuo pačiu laikotarpiu klientai internete atliko 20 proc. daugiau finansinių operacijų, tiek pat padidėjo ir atsiskaitymų mokėjimų kortele skaičius.

„Ši tendencija greičiausiai tik stiprės, todėl bankas skatina visas elementariausias operacijas atlikti savarankiškai. Juolab, kad nuo šiol tai galima atlikti bet kuriuo paros metu“, – kviečia D. Greizienė. – O banko specialistai yra pasirengę atsakyti į sudėtingesnius klausimus ir teikti finansines konsultacijas, priimant svarbius sprendimus, pavyzdžiui, įsigyjant būstą, siekiant taupyti ar investuoti“.

Pasak „Swedbank“ atstovo spaudai Sauliaus Abraškevičiaus, šiuo metu savitarnos erdvės 24/7 veikia jau 56-iuose „Swedbank“ padaliniuose visoje Lietuvoje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje