Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

 

Bruko kyšį

Sausio 30 d., apie 13.15 val., Didžiasalyje, Salos g., to paties kaimo 61-erių gyventojas G. U., siekdamas išvengti atsakomybės už administracinės teisės pažeidimą (vairavo traktorių, kuris tempė savadarbę priekabą, ir nepateikė jokių traktoriaus bei priekabos dokumentų), rajono policijos komisariato pareigūnams atkišo 90 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.

Pirma šiais metais žmogžudystė

Vasario 3 d. Ignalinos GMP bendruomenės slaugytoja pranešė, kad Ignalinoje, vieno Atgimimo gatvės namo bute lovoje rastas negyvas 52-ejų vyras. Atlikus ekspertizę, galvoje aptikta muštinė žaizda, nustatyta, kad mirtis smurtinė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Asmuo, įtariamas šio nusikaltimo padarymu, sulaikytas.

Atsargiai, senelis!

Vasario 3 d. ignalinietė pranešė, kad namuose ją sumušė bei už plaukų tampė senelis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės

Vasario 4 d. Ignalinoje, Laisvės a., neblaivus 19-metis M. Č. (1,33 prom.) vairavo automobilį. Surašytas protokolas.

Degė pirtis

Vasario 3 d., 21.27 val. pranešta, kad Vėderinių k. (Dūkšto sen.) dega pirtis (sauna). Atvykus pirmoms ugniagesių pajėgoms, degė dalis pirties vidaus sienų. Pirtis medinė, 24 m², neelektrifikuota, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu stipriai apdegė apie 16 m² vidaus sienų ir apie 8 m² medinės perdangos. Nuardyta apie 3 m² šiferinės stogo dangos. Įvykis tiriamas.

Kažkas „išdūrė“

Vasario 4 d. Kazitiškio gyventojas pareiškė, kad dar 2012 m. sausį (tikslios datos nepamena) gavo iš skolų administravimo ir išieškojimo bendrovės laišką su raginimu apmokėti UAB „Omnitel“ susidariusią 673,43 Lt skolą už suteiktas paslaugas. Tačiau jis su UAB ,,Omnitel“ jokios sutarties nėra sudaręs.

Sušalęs, išvežtas į ligoninę

Vasario 5 d. pranešta, kad Didžiasalyje, Agarinio g. 1-ojo namo laiptinėje triukšmauja vyriškis. Laiptinėje rastas vyras, kuris su savimi turėjo Asmens grįžimo pažymėjimą, išduotą Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Sankt Peterburge (Rusijoje), galiojantį iki 2013-02-07. Pagal dokumentą nustatyta, kad tai 50-metis V. K., jis neįgalus. Rastas vyras buvo sušalęs, negalėjo judėti, buvo blaivus. V. K. paguldytas į ligoninę.

Smurtas prieš tėvą

Vasario 5 d. Ignalinoje, namo laiptinėje įvykus žodiniam konfliktui, 23-ejų R. C. ne mažiau kaip 10 kartų kumščiu trenkė savo tėvui į veidą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Smurtautojas sulaikytas.

Girtas ir be „teisių“

Vasario 5 d. VSAT Tverečiaus užkardos pasieniečiai pranešė, kad yra nuo kelio nuvažiavęs traktorius, o jo vairuotojas gali būti neblaivus. Nustatyta, kad neblaivus 21-erių M. O. (1,70 prom.) vairavo traktorių, dar neturėdamas ir teisės vairuoti. Surašytas protokolas.

Teismuose

Sausio mėnesį automobilius vairavo neblaivūs ir už tai teismo nubausti: 21-erių Živilė Janutytė, sulaikyta Ignalinos–Kaltanėnų kelyje, 0,61 prom., 1000 Lt bauda ir 12 mėn. prarado teisę vairuoti; 35-erių Valerijus Telepniovas, sulaikytas Ignalinos–Švenčionių kelyje, 1,17 prom., vairavo ir be „teisių“, 4200 Lt; 22-ejų Remigijus Vielys, sulaikytas Ateities g., 2,50 prom., 2000 Lt ir 24 mėn. atimtas vairuotojo pažymėjimas; 20-metis Tomas Šakėnas, Ignalinos–Dūkšto kelyje vairavo be „teisių“, 2,39 prom., 4020 Lt bauda; 50-metis Edmundas Gasparavičius, sulaikytas Ignalinos–Dūkšto kelyje, 1,83 prom., 2000 Lt ir 24 mėnesius nesės prie vairo.

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here