Skip to content

Plėšikas jau išgirdo teismo nuosprendį

MI informacija

Jau skelbėme, kad vasario 13 d., apie 17 val., 65-erių N. Daugėliškio sen. Triklotiškės k. gyventojas pranešė, kad jam einant iš Meikštų k. į namus, netoli Pociūnų k. iš nugaros priėjęs asmuo užtraukė ant veido paties nukentėjusiojo kepurę, pargriovė veidu žemyn ant žemės, iš po striuke esančio švarko kišenės ištraukė apie 300 litų ir nubėgo į šalia esantį miškelį.

Buvo profesionaliai imtasi visų veiksmų, kad šis nusikaltimas būtų operatyviai išaiškintas. Ypač pasidarbavo rajono policijos komisariato kinologas su tarnybiniu šunimi Uranu, kuris, nuo įvykio vietos apie tris kilometrus sekant įtariamojo pėdomis iki Meikštų k., atvedė pareigūnus iki 36-erių gyventojo namo. Įtariamasis buvo sulaikytas 48 val., jis prisipažino įvykdęs nusikaltimą.

Ikiteisminis tyrimas atliktas pagreitinto proceso tvarka ir penktadienį, vasario 15 d., plėšimu įtariamam 36-erių Meikštų k. gyventojui Ignalinos rajono apylinkės teismas skyrė vienerių metų laisvės atėmimo bausmę. Nuteistasis buvo suimtas teismo salėje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje