Skip to content

Ignalinos gimnazijos slidininkai laimėjo svarbiausias lenktynes

Mamertas KRAPAUSKAS

Praėjusį šeštadienį Ignalinoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio slidinėjimo varžybos, kuriose dalyvavo 9 miestų ir rajonų bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų ir merginų komandos. Pagrindinė kova dėl Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro aukso ir kitų spalvų medalių vyko tarp Visagino „Atgimimo“, Anykščių Jono Biliūno bei Ignalinos gimnazijų slidininkų.

Malonu, kad šiose prestižinėse varžybose šauniai lenktyniavo Ignalinos gimnazijos vaikinų komanda, kurios garbę gynė Arnoldas Mikelkevičius, Gražvydas Žemaitis ir Lukas Čepulis. Ši trijulė aiškia persvara nugalėjo Visagino „Atgimimo“ gimnazijos komandą ir pelnytai laimėjo olimpinio festivalio aukso medalius. Antroji vieta atiteko visaginiečiams, o trečioji anykštėnams. Individualioje įskaitoje 5 km lenktynes laimėjo ignalinietis A. Mikelkevičius, bronzos medalį pelnė G. Žemaitis.

Verta pagyrimo ir gimnazijos merginų komanda, kurios sudėtyje lenktyniavo Ugnė Kastanauskaitė, Simona Vapsvaitė ir Gita Malinauskaitė. Pastaraisiais metais beveik visose svarbiausiose merginų lenktynėse dominuoja Visagino, Anykščių ar Utenos slidininkės, todėl ignalinietėms, kurių gretos negausios, nelengva varžytis dėl medalių. Bet šįkart minėta trijulė atkakliai pasipriešino pripažintoms lyderėms. Ji pralaimėjo tik Visagino „Atgimimo“ ir Anykščių Jono Biliūno gimnazijų slidininkėms ir laimėjo bronzos medalius, nors turėjo galimybę užimti ir antrąją vietą, nes nuo anykštėnų atsiliko vos vienu tašku. Individualioje įskaitoje, kaip ir reikėjo tikėtis, aukso medalį pelnė visaginietė Nadežda Derendiajeva. Iš ignaliniečių sėkmingiausiai lenktyniavo pastaruoju metu ženkliai progresuojanti U. Kastanauskaitė, užėmusi ketvirtąją vietą.

Pasibaigus varžyboms, lenktynių nugalėtojams ir prizininkams medalius bei diplomus įteikė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Sporto skyriaus metodininkė Raimonda Čerkauskaitė ir Ignalinos KSC Sporto skyriaus vadovas Jonas Paslauskas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here