Skip to content

Dovana mylimai moteriai – kuponas į Grožio alėją

MI informacija

Už lango atsargiai barbenantis pavasaris kirbina kiekvieno mintis. Regis, taip ir norisi išsinerti iš to senojo, pernykščio apvalkalo ir skrieti pavėjui su pavasariu, su naujomis jėgomis, mintimis ir viltimis. Juk ne be pagrindo sakoma, kad sveikame kūne gyvena sveika siela. Nepaneigsit turbūt ir to, kad palepinus kūną, skaidrėja ir mintys. Įsileisti į savo sielą pavasarį jums tikrai padės šaunių moterų komanda, įsikūrusi Vasario 16-osios gatvėje esančiose Ignalinos vartotojų kooperatyvo patalpose, ten pat, kur ir jūsų mėgiamo laikraščio „Mūsų Ignalina“ redakcija, tik aukštu aukščiau.

Trečiajame neišvaizdaus pastato aukšte labai išvaizdžių moterų trio kasdien pasitinka ir palydi gausybę moterų ir vyrų, norinčių skirti dėmesio sau. Tas trio lyg ir kartu, bet ir atskirai. Moterys dirba kiekviena sau atskirame kabinete, bet ir papildo viena kitą, o galutinis rezultatas – patenkintas klientas gauna visas paslaugas kompleksiškai, jei tik nori. Gali visam pusdieniui atsiduoti į profesionalų rankas. Štai todėl atskirus kirpėjos, manikiūrininkės ir kosmetologės bei soliariumo kabinetus vadiname tiesiog Grožio alėja.

Prieš dvejus metus pirmoji čia įsikūrė manikiūrininkė Violeta. Ji 5-erius metus dirbo pas savininką, bet pamačiusi, jog būtų paprasčiau dirbti pačiai sau, ėmėsi verslo pati. „Atėjau čia su savo klientais, todėl nepajutau kažkokio atotrūkio. Darbas vyko visu pajėgumu, o būna dienų, kad ir atsikvėpti nėra kada. Per keletą metų jau susiderinom taip, kad klientai užsirašo iš anksto, todėl nėra įtampos ir laukimo eilėse nerimo. Žinoma, jei ateina žmogus ir nėra klientų, juos priimu iškart“, – maloniai pasakoja manikiūrininkė. Violeta manikiūrą atlieka už 20 Lt, pedikiūrą – 55 Lt, ilgalaikį lakavimą – už 35 Lt.

Šmaikščioji kirpėja Lina sykį, kaip klientė, atėjusi pas Violetą akimirksniu apsisprendė kurtis šalia. Tuo metu ji dirbo kirpėja Visagine, bet net nesuabejojo savo sumanymo sėkme. „Aš taip pat 6-erius metus dirbau pas savininką. O grožio paslaugos vis tik atsiperka tik tada, kai dirbi pats sau. Štai jau greitai bus dveji metai, kai mes dirbame kartu ir sėkme tikrai nesiskundžiame. Didžiąja dalimi prie mūsų sėkmės prisidėjo ir pastato šeimininkas Vladimiras Orlovas, ypač palankiomis sąlygomis leidęs ir padėjęs mums čia įsikurti“, – pasakoja Lina.

Kirpėja Lina, kažkada norėjusi būti lietuvių kalbos mokytoja, pasak kolegių, galėtų būti žurnaliste, nes mintys ne tik apie verslą, bet ir apie gyvenimo sėkmę liejasi lyg iš gausybės rago. „Mes esame kito laikmečio paslaugų teikėjos, todėl kiek kitaip žiūrim ir į savo darbą, ir į klientą, ir, žinoma, į save. Nežiūrint į tai, jog atliekame ir savotišką psichologų vaidmenį, dirbame išskirtinai su profesionaliomis priemonėmis bei nuolat tobulinamės. Iš anksto aptariam su klientu jo pageidavimus, laiką ir visą dėmesį, niekur nesiblaškydamos, skiriame jam. Kadangi kabinete būni vienu du su klientu, žmogus lengviau atsipalaiduoja, susikoncentruoja ties savo pageidavimais. Pas mus yra puikios sąlygos klientams su mažais vaikais. Yra galimybė ir pamaitinti, jei kūdikis maitinamas, ar panašiai, o be to, vaikas gali sau ramiai čia pat žaisti su savo žaislais ar specialiu manekenu, kuriam galima daryti šukuosenas, makiažą, tvarkyti nagučius. Stengiamės sukurti kuo natūralesnę aplinką“, – pasakoja Lina.

Kirpėja Lina taip pat atlieka visas plaukų priežiūros paslaugas: kerpa, konsultuoja, atstato plaukus, laminuoja, lygina garbanas ir taip toliau. Tereikia žengti pirmą žingsnį – užsukti pas merginas, o tada jau patys nustebsite ir susižavėsite jų išradingumu, kruopštumu bei patikėsite joms savo kūną.

Trečiosios moters – kosmetologės Marijos, tądien nesutikome, bet pasakysime jums, kad ir ten nemažiau patrauklu, nei anuose dviejuose kabinetuose. Po žiemos yra kuo užsiimti ir čia: pradedant kūno depiliavimu cukrumi, tęsiant įvairiomis kaukėmis, parafino terapija, soliariumu ir baigiant kitais smagiais dalykais. Moterys sako, kad ignaliniečiai, nors ir labai atsargiai, bet vis dažniau stengiasi skirti dėmesio sau. Grožio alėjos lankytojais vis dažniau tampa ir vyrai: jie ir pasidažyti plaukų nevengia, manikiūrą bei pedikiūrą atlieka, užsuka į soliariumą. Grožio alėjos profesionalės ypač laukia ir tų drovių moterų bei vyrų, kurie įsitikinę, jog grožio procedūros – ne jiems. Nereikia savęs nuvertinti. Čia niekas jūsų nematys, niekas jūsų nekritikuos. Tiesiog padės jums atsipalaiduoti ir šiek tiek pasilepinti. O tada tikrai, bent jau kuriam laikui, pasijusite laimingesni ir labiau pasitikintys savimi.

Pasak Grožio alėjos darbuotojų, svarbu ir tai, jog susiruošus į pokylį, vestuves ar išleistuves labai patogu joms ruoštis būtent čia, Grožio alėjoje. „Šalia mūsų tame pačiame aukšte veikia ir proginių drabužių nuoma. Išsirenki suknelę, jei ko maža ar per daug, čia pat gretimame kabinete dirba siuvėja Daiva, kuri, manau, mielai padėtų, o tada keliauji tiesiai pas mus. Pagal drabužį parenkame šukuoseną, makiažą, nagų laką ir taip toliau. Štai tau ir viskas viename“, – šypsosi Lina.

Brangūs vyrai, štai jums puiki idėja, ir ne tik Kovo 8-ajai, o ir bet kokiai progai – padovanokite savo mylimai moteriai ar gerai draugei, o gal seseriai ar mamai dovanų kuponą į Grožio alėją bet kuriai procedūrai arba kelioms. Gražių švenčių!

Sugalvoję, įsidrąsinę užsukti, skambinkite:

Linai – 8~640 28537,

Violetai – 8~652 97257,

Marijai – 8~673 32065.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje