Skip to content

Varžėsi Lietuvos sporto mokyklų slidininkai

Mamertas KRAPAUSKAS

Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų komandinių slidinėjimo pirmenybių lenktynės, kuriose dalyvavo Vilniaus, Visagino, Utenos, Anykščių sporto mokyklų, taip pat Ignalinos KSC stipriausieji jaunieji slidininkai. Pirmą dieną jie varžėsi individualiose varžybose. Tarp ignaliniečių jaunučių 7,5 km lenktynes laimėjo Deividas Kliševičius, o tarp merginų tą patį nuotolį greičiausiai įveikė Gaudvilė Nalivaikaitė. Vaikinų 10 km varžybose nepralenkiamas buvo Tautvydas Strolia, o antras finišavo Julius Kardelis.

Kitą dieną, kai vyko estafečių varžybos, kova dėl prizinių vietų vyko dar įdomiau ir atkakliau. Dviems ignaliniečių komandoms pavyko laimėti pirmąsias vietas. Tarp jaunučių 3×5 lenktynėse nepralenkiama buvo Deivido Kliševičiaus, Evaldo Žardzino ir Algimanto Čeponio trijulė. Tarp jaunių 3×7,5 km lenktynes laimėjo Tautvydas Strolia, Vladislavas Finožonokas ir Julius Kardelis. Tarp mergaičių antrąsias vietas pavyko iškovoti jaunučių komandai – Jaunei Bagdonaitei, Deimantei Kardelytei, Samantai Borovikaitei, taip pat jaunėms Gitai Malinauskaitei, Simonai Vapsvaitei ir Ugnei Kastanauskaitei. Trečiąją vietą tarp jauniausių slidininkų užėmė mergaičių komanda, kurios sudėtyje buvo Raminta Dindaitė, Vitalija Kutkauskaitė ir Erika Bukauskaitė.

Susumavus varžybų rezultatus, pirmas vietas jaunučių grupėje iškovojo IKSC slidininkai. Vyresnių dalyvių grupėje nugalėtojais tapo IKSC merginų ir vaikinų komandos. Individualių varžybų nugalėtojams bei prizininkams vairių spalvų medalius ir diplomus įteikė KSC direktorius Darginas Mikėnas ir Sporto skyriaus vadovas Jonas Paslauskas.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here