Skip to content

Dovilė ir Sara – Baltijos šalių čempionės!

MI informacija

Kovo 8–9 d. Tartu mieste (Estija) vyko tradicinis Baltijos valstybių čempionatas ir jaunučių mačas. Šios varžybos skiriasi nuo kitų tuo, jog pagrindinė kova vyksta komandinėje įskaitoje. Komandas sudarė po 20 merginų ir 20 vaikinų tarp jaunučių ir suaugusiųjų. Tiek Estija, tiek Latvija, tiek ir Lietuva į šias varžybas delegavo geriausius savo plaukikus, kurie atrinkti kiekvienos šalies nacionaliniame čempionate. Pasibaigus varžyboms paaiškėjo, jog Lietuva ir suaugusiųjų, ir jaunučių įskaitoje iškovojo pirmąsias vietas.

„Mūsų komandinio darbo taktika pasiteisino, laimėjom varžybas. Dėkoju sportininkams ir treneriams už pasiaukojimą dėl komandos“, – sakė Lietuvos rinktinės vyr. treneris Žilvinas Ovsiukas.

Dvi ignalinietės garbingai atstovavo Lietuvos plaukimo rinktines: Dovilė Mikoliūnaitė – suaugusiųjų, o Sara Aškinytė – jaunučių. Dovilė iškovojo aukso medalį 50 m krūtine rungtyje (rezultatas 33,61 sek.), 0,28 sek. aplenkusi Estijos plaukikę. Net tris įvairių spalvų medalius šiose varžybose iškovojo Sara. 200 m kompleksiniu plaukimu ji įveikė per 2 min. 34,68 sek. ir, pagerinusi savo asmeninį rekordą 3 sek., Lietuvai iškovojo auksą. Antra šioje rungtyje liko taip pat lietuvė Erika Martišiūtė, nuo Saros atsilikusi vos 0,14 sek. Sidabro medalį mūsų jaunoji plaukikė iškovojo 200 m krūtine rungtyje, o perpus trumpesnę distanciją tuo pačiu stiliumi Sara įveikė trečia.

Prieš šias varžybas Ignalinos plaukimo klubas surado naują rėmėją – įmonę ,,Agro Etalon“, kuri įsikūrusi Švenčionyse. Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra miško gėrybių – grybų ir uogų supirkimas, perdirbimas bei didmeninė prekyba. Dalis produkcijos yra parduodama Lietuvos rinkoje, tačiau apie 90 proc. visos pagamintos produkcijos eksportuojama į Vakarų Europos šalis. Įmonės direktorius Dainius Balkevičius pats dažnai lankosi Ignalinos baseine, jame pirmuosius plaukimo įgūdžius įgijo ir jo sūnus Nojus. ,,Tikrai turite puikų baseiną, o plaukimas Ignalinoje ne tik populiarus, plaukikai čia intensyviai treniruojasi ir siekia aukštų rezultatų respublikinėse ir tarptautinėse varžybose. Pats matau, kaip Sara ir Dovilė stengiasi treniruotėse, todėl manau, kad jos turi būti aprūpintos visomis naujausiomis šiuolaikinėmis technologijomis. Tą jos įrodė ir Baltijos šalių čempionate“, – teigė įmonės direktorius.

Prieš išvykstant į Estiją, Dainius mūsų plaukikėms įteikė naujausių technologijų plaukimo kostiumus, kurių abiejų vertė yra apie 2000 Lt. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje