Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

 

Vagystė

Kovo 13 d. 44-erių gyventojas pranešė, kad iš jam priklausančio gyvenamojo namo, esančio Izabelinėje (N. Daugėliškio sen.), dingo piniginė su pinigais. Žala – 220 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaktomuša su stirna

Kovo 12 d., 22.09 val., M. S., vairuodamas automobilį „VW Golf“, kelyje Dūkštas–Zarasai nutrenkė stirną, kuri nugaišo. Apgadinta transporto priemonė. Informuoti medžiotojai.

Smurtas

Kovo 7 d. dūkštietė pranešė, kad konflikto metu neblaivus jos 47-erių sugyventinis V. I. sukėlė fizinį skausmą. Pažeidėjas sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Ugniagesių pastogėje

Kovo 8 d., 18.26 val., pranešta, kad Dūkšte, Bažnyčios g., dega V. T. pirtis (sauna). Atvykę ugniagesiai rado iš pirties stipriai besiveržiančius dūmus. Gaisro metu apdegė apie 2 m² sienos prie krosnies, aprūko ir vandeniu buvo aplietos lubos ir patalpos. Pirtis dūminė, iš rąstų, dengta šiferiu. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimai.

Kovo 9 d., 18.29 val., ugniagesiai iškviesti į Tverečių, kur lengvasis automobilis „VW Passat“ buvo užblokavęs dalį važiuojamosios kelio dalies. Automobilis buvo patrauktas, važiuojamoji kelio dalis atlaisvinta.

Kovo 12 d., 15.42 val., pranešta, kad Ceikiniuose nuo kelio nuslydo autobusas su keleiviais. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai autobusą PAZ, panaudojus buksyravimo lyną, ištraukė ant važiuojamosios kelio dalies. Autobusu vykę 5 keleiviai nenukentėjo.

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here